Recenzia: Bloom Robbins Stress NO more - vitamíny proti stresu

Výživovým doplnkom fandím a verím. Ale, nie každému. Som dosť náročná a nerozhodná, čo sa výberu týka. Či ide o jedlo, oblečenie alebo doplnky výživy. Nemyslím, že som vyberavá, ale na kvalite si dávam záležať. To je tiež niečo, čo ma zaručene psychicky vyčerpáva. K tomu práca stres, rodinné povinnosti i starosti. Kombinácia všetkého tohto dá človeku zabrať. Ja viem, kde mám svoje hranice a viem na sebe spozorovať, kedy potrebujem pomoc. Keď nezaberie horúca vaňa ani čokoláda a stále sa cítim ako klbko nervov, viem, že potrebujem niečo, čo mi s nadmerným stresom pomôže. A od toho sú tu aj doplnky výživy. Preto píšem túto recenziu, aby som sa s vami podelila o zaujímavú skúsenosť.

Poznáte Bloom Robbins? Ja som už do kontaktu s touto značkou viackrát prišla. Žiadne produkty som od nich, ale donedávna neskúšala. Vedela som len to, že je známa svojimi vitamínmi na vlasy, pričom ženy ohlasovali v ich prípade skvelé účinky. Tisícky pozitívnych recenzií sú asi fajn reklamou. Prekvapilo ma, že za značkou stojí slovenský pár, ktorý ju založil a dostal do sveta. Dokonca je predávaná aj v USA a získala aj viacero zaujímavých ocenení. To považujem za známku kvality. Ja som ale nešla po doplnku pre moje vlasy, ale rozhodla som sa v mojej situácii skúsiť Bloom Robbins Stress no more. A ako som na tom so stresom dnes?

Bloom Robbins - Stress no more (recenzia a skúsenosti)

Chutné a kvalitné vitamíny v boji proti stresu

Viacero doplnkov stravy má podobné určenie, ako tento. Preto pozor, značka ešte z daného výrobku nerobí niečo kvalitné. V prípade doplnkov kvalitu prináša zloženie. Keďže už mám trocha prehľad, okamžite ma zaujalo, že Bloom Robbins Stress no more obsahuje extrakt z ashwagandhy (KSM-66 – najkvalitnejší výťažok priamo z koreňa), extrakt z medovky a GABU. Práve toto sú zložky, ktoré majú za úlohu upokojiť myseľ, zvýšiť koncentráciu a skvalitniť spánok. Obsiahnutý je aj vitamín B6 a antioxidanty. Ide o gumové cukríky (tvar jednorožcov) so skvelou príchuťou lesného ovocia. Škoda len, že v zložení nájdeme aj cukor (glukózový sirup).

Žiadna tabletka vaše problémy nevyrieši. Ja osobne som však aj vďaka týmto jednorožcom presvedčená, že stres nadomnou nevyhrá. A to aj napriek tomu, že v práci dlhodobo absolvujem školenia a kurzy. Takisto sa mi zlepšil spánok a zbavila som sa útlmov, ktoré ma počas dňa prepadávali. Gumové cukríky, okrem toho, že skvele chutia, mi v hlave pomáhali nejak sa naštartovať. Po mesiaci som balenie dobrala, no ak ešte budem zažívať náročnejšie obdobie, určite po nich siahnem znova.

Dávkovanie a užívanie

Balenie obsahuje 60 gumových jednorožcov (veľmi kreatívne, oceňujem). Pri odporúčanej dávke 2 gumové cukríky denne mi vystačili na 1 mesiac. Nemám problém ani s kapsulami, tabletami či roztokmi, ale gumové cukríky majú niečo do seba. Už len samotný pohľad na skupinku jednorožcov pokope mi vyčaroval úsmev na tvári.

Dokonca mám pocit, že keď má človek cukrík v ústach a cíti chuť ovocia, pocitovo sa akoby znásobuje, že berie niečo, čo mu má pomáhať. Samozrejme, to je subjektívne a asi aj záleží na tom, či ste alebo nie ste "citlivá duša".

Jednorožci Bloom Robbins Stress no more (proti stresu)

Cena

Trocha subjektívne je aj vnímanie ceny. Mesačné balenie Bloom Robbins Stress no more stojí 19 EUR. Toto balenie som si kúpila aj ja, no do budúcna určite zvážim zvýhodnenú ponuku balenia na 3 mesiace za 49 EUR. Takýmto štýlom ušetrím 8 EUR, než keby si mám kupovať balenia každý mesiac. Navyše získate k objednávke aj darček v hodnote 5 EUR (gumičky do vlasov). Zvýhodnená je aj cena za 6-mesačné balenie za 99 EUR, kedy získate darček v hodnote 15 EUR (kozmetická taštička) a ešte aj dopravu zadarmo. Produkt som našla aj v online lekárňach, no cena bola rovnaká alebo vyššia ako u originálneho predajcu.

Veľa či málo? Keď porovnám cenu Bloom Robbins s GABA GymBeam, GABA z toho vyjde výhodnejšie. Bloom Robbins však kombinuje viacero kvalitných zložiek a rastlinných extraktov. Preto myslím, že nie je úplne jednoduché účinky týchto doplnkov porovnať. Bloom Robbins určite nepatrí k najlacnejším, no obháji si to kvalitou a skúsenosťami zákazníkov.

Záverečné zhodnotenie

Bloom Robbins Stress no more nemám dôvod neodporučiť. Pre mňa to bola skvelá pomoc v čase, keď som čelila množstvu stresových situácií. Po 2 až 3 týždňoch som sa cítila uvoľnenejšia, menej napätá, sústredenejšia a lepšie som zvládala stres, dokonca aj neúspech. Čiastočne súhlasím, že cena je vyššia.

Páči sa mi forma gumových cukríkov, jednoduché užívanie a osviežujúca chuť. Keď máte cukrík v ústach, je to pocit, že naozaj máte v ústach chuť niečoho, čo účinkuje. Obsahuje ashwagandhu, ktorej som veľkým fanúšikom. Sú tam naozaj zložky, ktoré majú preukázané účinky, preto Bloom Robbins dôverujem a verím, že kvalita bude vždy nad silený marketing.

Zloženie Bloom Robbins - Stress no more

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Blendea Deep Sleep – fungujú prírodné tabletky na spanie?Recenzia: Blendea Deep Sleep – fungujú prírodné tabletky na spanie?

Ak vás, rovnako ako aj mňa, trápia problémy so spánkom, potom siahnite po prírodnom doplnku Blendea Deep Sleep. Otestoval som ho a svoje skúsenosti som spísal do krátkej recenzie.

Recenzia: BrainMax Sleep Magnesium – pre lepší spánokRecenzia: BrainMax Sleep Magnesium – pre lepší spánok

Zlý a prerušovaný spánok sa dokáže podpísať na kvalite celého dňa. Ak vás tento problém trápi tiež, potom si určite prečítajte recenziu našej redaktorky, ktorá otestovala magnézium pre...