Recenzia: Blendea Deep Sleep – fungujú prírodné tabletky na spanie?

Prácastarosti, rodinné záležitosti, stres, večná naháňačka po obchodoch a vybavovačky... Kombinácia týchto aktivít si jednoznačne vyžaduje kvalitný spánok. Verte mi, viem o čom hovorím. Niekedy sa človek dostane do fázy, kedy sa mu zaspáva ťažko, napriek tomu, že má právo unavený zatvoriť oči a zaspať do minúty. Z nejakých dôvodov to nejde, stres, nervozita, nepokoj, strach, neistota alebo nezastaviteľný prúd myšlienok. Najlepšou pomocou je vyriešiť situáciu a problémy tak, aby človek tieto pocity pri zaspávaní nemal. Nie vždy je možné sa im ubrániť. V mojom prípade som chcel vyskúšať odbúrať nadmerný stres a riešiť problém s dlhým zaspávaním.

Prednedávnom sme v našej redakcii spracovali recenziu GymBeam – GABA, čo je účinné nootropikum, ktoré dokáže preukázateľne zlepšiť spánok. Tentokrát som sa však rozhodol vsadiť na silu prírody. Preto som sa rozhodol, že vyskúšam svoj spánok vylepšiť vďaka doplnku výživy Blendea Deep Sleep. O tomto výrobcovi mám veľmi dobrú mienku. Zakladá si na prírodnom zložení a prirodzenom pôsobení látok, ktoré sú súčasťou rastlín a bylín. Dokázal mi Deep Sleep pomôcť rýchlejšie zaspať a ako vplýval na môj spánok?

Blendea Deep Sleep (recenzia)

Rýchlejšie zaspávanie a čisté zloženie

V čom je vlastne tajomstvo týchto kapsúl? Ukrýva sa v bylinách, ako medovka lekárska či kozlík lekársky, čo je vlastne valeriána. Ide o prírodné extrakty. Tieto bylinky pôsobia upokojujúco, relaxačne a majú navodzovať duševnú pohodu. Ďalej som v zložení našiel horčík, vitamín B6 a L-theanin. Komplexne má Deep Sleep veľmi zrejmé a čisté zloženie. Nie je tam za mňa nič, čo by malo byť nevhodné alebo by nemalo mať avizovaný účinok. Takéto zloženie je veľmi sympatické.

Čo hovorím po 2 mesiacoch užívania? Hodnotenie bude vždy len subjektívne, ale mne Deep Sleep pomohol zaspávať omnoho skôr. Nechcem sa presviedčať o niečom, čo tak nie je, no proti času, odkedy som si ľahol a zaspal pred pár mesiacmi, sa ten čas výrazne skrátil. Pocitovo sa mi tak zdá, že spánok je kvalitnejší, no myslím, že v užívaní budem musieť pre zvýšenie účinkov pokračovať dlhšie. Zároveň musím povedať, že počas dňa som nemal žiadne problémy s útlmom alebo vyššou spavosťou.

Dávkovanie a užívanie

Pri užívaní som dodržiaval odporúčanú dávku. Vodou som zapíjal vždy 2 kapsuly krátko pred spaním. Niekedy to bola odporúčaná hodina, inokedy som sa pozabudol a užil Deep Sleep trocha neskôr. Prekračovať dávku určite neodporúčam. V jednej sklenenej fľaštičke je 60 kapsúl. To je dávka na 1 mesiac.

Dávkovanie doplnku Deep Sleep od Blendea

Zloženie doplnku Deep Sleep od Blendea

Cena

Ja som Blendea Deep Sleep kúpil vo zvýhodnenej akcii 1+1 za 20,10 EUR. Za túto sumu som mal 2 balenia. To je dávka na 2 mesiace. Čo sa mi zdá ako veľmi dobrá cena. Ťažko sa mi porovnáva Deep Sleep s konkurenciou, keďže má svoje špecifické prírodné zloženie. Ak si to aj prepočítam, zistím, že som za užívanie zaplatil denne približne 0,17 EUR. Keďže som chcel účinky najskôr otestovať, nekupoval som väčšie balenia. K dispozícii sú totiž aj balíčky 2+2 zadarmo za 40,20 EUR3+3 zadarmo 60,30 EUR. (01/2024)

Záverečné zhodnotenie

V užívaní Blendea Deep Sleep budem pokračovať naďalej. Aktuálne môžem zhodnotiť, že vďaka účinkom tohto doplnku sa mi darí zaspávať omnoho skôr. To znamená, že počas zaspávania nemusím počítať žiadne ovečky. To má vplyv na celkovú kvalitu môjho spánku. Oceňujem naozaj prírodné zloženie, žiadnu chémiu, konzervačné látky, sladidlá ani plnidlá.

Jednotlivé bylinky, ako medovka či kozlík sú skutočne známe upokojujúcimi účinkami. Preto nemám dôvod sa pri kvalitných výťažkoch z nich čudovať ich pôsobeniu. Prvé účinky som začal pociťovať trocha neskôr, ale to je veľmi individuálne. Určite Blendea Deep Sleep vrelo odporúčam. Cena ma nijako nevyrušuje. Páči sa mi aj sklenená fľaštička, v ktorej sú kapsuly dodávané.

Blendea Deep Sleep pre lepší spánok

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Jakub Konrád

Písaniu sa venujem už zopár rokov. Dáva mi možnosť vzdelávať sa v oblastiach, o ktoré by som sa pravdepodobne ani nezaujímal. Okrem toho milujem...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Bloom Robbins Stress NO more - vitamíny proti stresuRecenzia: Bloom Robbins Stress NO more - vitamíny proti stresu

Práca, starosti, stres... toto všetko sa podpíše na nervozite človeka a častokrát zhorší aj kvalitu spánku. Riešením tejto situácie môže byť aj užívanie vitamínov proti stresu od Bloom...

Recenzia: BrainMax Sleep Magnesium – pre lepší spánokRecenzia: BrainMax Sleep Magnesium – pre lepší spánok

Zlý a prerušovaný spánok sa dokáže podpísať na kvalite celého dňa. Ak vás tento problém trápi tiež, potom si určite prečítajte recenziu našej redaktorky, ktorá otestovala magnézium pre...