Recenzia: GymBeam GABA – účinky a dávkovanie. Pomáha na spanie?

Musím povedať, že produkty GymBeam mám dlhodobo v obľube. V pomere ceny a kvality za mňa prinášajú to, čo potrebujem. Navyše ich ponuka je brutálne široká a kúpim u nich všetko na cvičenie. Pravidelne využívam zľavové kódy od influencerov, ktorých sledujem. Nakupujem tak výhodnejšie so zľavou 5 % za nákup. To, že u nich kúpim naozaj všetko sa mi potvrdilo aj nedávno.

Asi 2 mesiace sa u mňa prejavovali problémy so spánkom. Bol prerušovaný alebo som v posteli dlhé hodiny rozmýšľal nad všetkým možným, čo ma čaká, čo neminie a nedokázal zaspať. Pridával tomu pracovný stres a rôzne povinnosti či rodinné problémy. Okrem toho, že situáciu človek musí riešiť, hľadal som možnosti, ako si dožičiť lepší spánok. Vtedy som natrafil na GymBeam GABA. Prečítal som si o ňom viac, pozrel recenzie a objednal.

Spomenutú GABU užívam dodnes a v článku som si pre vás pripravil krátke zhrnutie toho, ako mi pomohla a tiež, aké účinky som pri jej užívaní pociťoval.

Čo je GABA a ako mi pomohla?

Na internete som sa dočítal, že GABA je vlastne kyselina gama-aminomaslová a bežne sa nachádza aj v našom mozgu. Viac vám o jej zložení ani vedieť netreba. Okrem toho tento produkt nič iné neobsahuje. Pozitívom je, že ani laktózu, nakoľko trpím intoleranciou. Vďaka tomu, že GABA od GymBeamu obsahuje túto kyselinu, účinkuje na náš mozog a má tlmivé účinky.

Ja sa priznám, že úprimne som doteraz takýmto tabletkám a ich účinkom neveril vôbec, no už po dvoch mesiacoch užívania môžem povedať, že môj spánok bol omnoho lepší a kvalitnejší. Žiadne zobúdzanie sa v noci ani problém zaspať. V práci sa cítim aj omnoho koncentrovanejší a spozoroval som tiež, že vďaka lepšiemu nočnému spánku po tréningoch omnoho lepšie regenerujem.

Dávkovanie a užívanie

V základnom balení je 120 kapsúl. To mi vystačilo na približne 4 mesiace. Užíval som 1 kapsulu denne asi hodinu pred spaním. Mne dávkovanie 1 tableta denne vyhovovalo. Ak by ste mali pocit, že jedna je málo, pokojne zapite vodou 2 pred spaním. Väčší rozmer kapsúl mne osobne vôbec neprekážal.

Cena

Prvé balenie so 120 kapsulami ma stálo 9,95 EUR. Vzhľadom na to, že som na sebe pociťoval zmeny, logicky som si chcel kúpiť ďalšie balenie. Využil som zľavu na novoročný výpredaj a kúpil väčšie balenie so 240 kapsulami za 8,50 EUR. Zľava bola až vo výške 50 %. Toto balenie mi vystačí na ďalších 8 mesiacov užívania (1 kapsula denne). Väčšie balenie sa však oplatí aj mimo akciovej ponuky. Cena mi príde výhodná, pretože na internete som našiel za podobnú alebo vyššiu sumu menšie balenia (90 kapsúl) GABA za 8 až 15 EUR. (01/2024)

Ešte chcem zdôrazniť, že GymBeam je podľa mňa cenovo dostupná značka, no ak chcete nakúpiť ešte výhodnejšie, môžete si počkať práve na akcie, ako novoročný výpredaj alebo jarný výpredaj. Zľavy sú 20 až 80 %.

Záverečné zhodnotenie

Mojím cieľom, prečo som GABU začal brať bolo, mať kvalitnejší spánok. Po pár mesiacoch sa to splnilo a nemal som preto dôvod nekúpiť si GABU znova. Spím kvalitnejšie a bez prerušení. Lepší spánok mi výrazne pomáha počas dňa aj po fyzicky náročnejších tréningoch. Navyše som nakúpil veľmi výhodne vďaka novoročnej akcii na GymBeame. Oceňujem výrobcu za väčšie balenie, než aké ponúka väčšiny ostatných značiek. Určite môžem GABU odporučiť každému, kto má pocit, že ani počas spánku nedokáže mozog vypnúť.


Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

Gretka 24. Jan. 2024

Odkedy si davam GABA spim ako na oblaciku :)

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade! Podpora koncentrácie a pamäte?Recenzia: BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade! Podpora koncentrácie a pamäte?

Psychické vyčerpanie je moderná diagnóza dnešnej doby. A preto je vhodné zamerať sa aj na podporu fungovania mozgu a nervovej sústavy. Tu môže pomôcť napríklad doplnok NeuroHacker od...