Recenzia: Dr. Protect Megamozog - lepšia koncentrácia a sústredenie

Sústredenie sa na jednu činnosť v dnešnej dobe, kedy vás môže vyrušiť ďalších milión podnetov je naozaj náročné. Týka sa to aj mňa. Sústredenie sa na prácu pri počítači či športový výkon je u mňa neraz problematické. Pri hľadaní možností, ako zlepšiť vlastnú koncentráciu som narazil na viacero možností – dychové cvičenia, meditácie alebo výživové doplnky.

Ja som siahol po produkte Dr.Protect Megamozog, na ktorý som dostal odporúčanie a súčasne ma zaujal jeho názov. Megamozog síce znie veľmi pútavo, no najdôležitejše pre mňa bolo, že mi má pomôcť sa opätovne vrátiť na 100 % do pracovného alebo športového módu.

BOX: Pre koho je Dr.Protect Megamozog vhodný? Odporúčam ho všetkým, ktorí hľadajú spôsob, akým zvýšiť mieru koncentrácie alebo podporiť pamäťovú funkciu mozgu. Študent, manažér, učiteľ, športovec, redaktor. Všetky osoby, ktoré sú vystavované duševne – psychicky náročným činnostiam. Dr.Protect Megamozog je vhodný aj pre ľudí v seniorskom veku, ktorí pociťujú zhoršovanie kognitívnych funkcií, zábudlivosť, poruchy pamäte alebo jej výpadky.

Dr. Protect Mega Mozog (recenzia a skúsenosti)

Dr.Protect Megamozog a jeho pôsobenie

Zo začiatku som si myslel, že moja neschopnosť koncentrovať sa pramení z únavy či vyčerpania. Pil som preto viac kávy. Či to malo negatívny efekt na sústredenie neviem určite. No okrem následného detoxu od kávy, som sa rozhodol mať „megamozog“. A čo mi Dr.Protect sľuboval? Zvýšenie miery sústredenia, podpora mentálnej aktivity a spomalenie odumierania mozgových buniek. Všetko z toho vrelo vítam.

Čo z toho som dostal? Hoci ide len o subjektívny pohľad, musím sa priznať, že po 3 mesiacoch užívania sa moja práca za počítačom výrazne zlepšila. Bez toho, aby som mal potrebu doplnok propagovať, pociťoval som lepšiu schopnosť sústrediť sa na prácu. Počas tréningov som extra fokus nevnímal, no úprimne som mal pocit, že som efektívnejší.

Ak sa pozriete na popis produktu, zistíte, že 1 kapsula obsahuje 100 mg fosfatidylserínu. To je látka, ktorá sa radí medzi nootropiká. Dostupné sú aj prípravky s koncentrovanejším obsahom tohto nootropika, napr. GymBeam – Fosfatidylserín. Aby som sa nehral na vedátora, nootorpiká v našom mozgu prispievajú k podpore pamäte, kreatívnemu mysleniu, efektívnejšiemu vyhodnocovaniu a podobne. Ak mal teda Dr.Protect Megamozog oživiť moje mozgové bunky, zdá sa, že sa mu to podarilo.

Dávkovanie a užívanie

Držal som sa odporúčaného dávkovania 1 kapsula denne pred jedlom. Recenzie hovorili o väčších rozmeroch kapsule, pre mňa nepredstavovala žiadny problém. Nie je uvádzané v akej časti dňa „megamozog“ užívať, preto som doplnok bral vždy pred raňajkami. V mojom prípade som prípravok užíval po dobu 3 mesiacov. Jedno balenie vystačí presne na 1 mesiac. Dal som sa teda „nachytať“ na odporúčanie výrobcu a vyskúšal som celý 3-mesačný program. Následne som si dal pauzu a nevylučujem, že sa k nemu ešte nevrátim.

Cena

Sumu 19,99 eur som zaplatil za mesačnú kúru (30 kapsúl v balení). Každý deň som tak za lepšie sústredenie platil približne 0,66 eur. To považujem za relatívne primeranú cenu. Ja som pri nákupe nakúpil naraz 3 balenia (na 3 mesiace) a získal som množstevnú zľavu 3 %. Zaplatil som 58,17 eur a ušetril tak približne 1,80 eur. Napriek tomu netvrdím, že na trhu nenájdete aj iné produkty s podobným účinkom za lepšiu cenu. (05/2024)

Záverečné zhodnotenie

Dr.Protect Megamozog som užíval celé 3 mesiace a môžem konštatovať, že jeho avizované účinky sa umňa dostavili. Lepší pocit sústredenosti pri práci mi zároveň priniesol zvýšenie produktivity. Dočítal som sa, že fosfatidylserín má vedecky preukázaný pozitívny vplyv na ľudské mozgové bunky. To znamená, že výrobca vie, čo v tomto prípade robí. Negatívum osobne nevidím ani v cene. Jedno balenie na jeden mesiac aj vzhľadom na účinky považujem za relatívne adekvátnu hodnotu.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie pamäť a sústredenie

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Ashwagandha KSM-66 – GymBeam. Účinky, skúsenosti a dávkovanieRecenzia: Ashwagandha KSM-66 – GymBeam. Účinky, skúsenosti a dávkovanie

Prečítajte si osobnú skúsenosť nášho redaktora, ktorý dlhodobo užíval doplnok Ashwagandha KSM-66 od GymBeam. Aké sú účinky a ako mu pomohol? Všetko podstatné v našej recenzií.

Recenzia: Avita Calm Down, Nice Dream a Children Tea. Kvalitné organické čajeRecenzia: Avita Calm Down, Nice Dream a Children Tea. Kvalitné organické čaje

Naša redaktorka Alica sa s nami podelila o jej postrehy pri pití kvalitných organických sypaných čajov od Avity. Prečítajte si jej recenziu a zistíte, či sú tieto čaje vhodné aj pre vás.

Recenzia: BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade! Podpora koncentrácie a pamäte?Recenzia: BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade! Podpora koncentrácie a pamäte?

Psychické vyčerpanie je moderná diagnóza dnešnej doby. A preto je vhodné zamerať sa aj na podporu fungovania mozgu a nervovej sústavy. Tu môže pomôcť napríklad doplnok NeuroHacker od...