Hemostop - prípravky vo forme kapsúl a gél na pomoc s hemoroidmi

Hemoroidy dokážu poriadne znepríjemniť život mužom i ženám. S nepríjemnými prejavmi v oblasti hrubého čreva a konečníka sa čoraz viac stretávajú aj mladí ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie. Tzv. zlatú žilu však môžete dostať aj v dôsledku zlej životosprávy (s tým spojenými častými zápchami či hnačkami) alebo je dedičnou záležitosťou. Hemoroidy sa nevyhýbajú ani ženám po pôrode, sú často dôsledkom tlačenia.

Prípravky Hemostop

Nepríjemné prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka vám pomôže riešiť Hemostop – či už v podobe kapsúl alebo gélu.

Hemostop a jeho varianty

Hemoroidy – ako sa prejavujú?

Hemoroidy sú opuchnuté žily v oblasti konečníka a môžu byť vnútorné alebo vonkajšie, oba druhy vznikajú pri zvýšenom tlaku na žily v konečníku. Vnútorné hemoroidy sa prejavujú vo vnútri konečníka a sú pokryté slizničným tkanivom. Nie sú citlivé na dotyk, bolesť ani napnutie, zväčša sú, aspoň v nižších štádiách, nebolestivé. Bolesť sa objavuje až v pokročilých štádiách. Vonkajšie zas vznikajú v okolí análneho otvoru, vyzerajú ako modrasté uzly pod kožou. Sú dôsledkom nadmernej záťaže pri vyprázdňovaní, pri ktorom sa krv v žilách hromadí a rozširuje ich, pričom žily tlačia na okolité tkanivá. Tento typ hemoroidov je síce menej častý, ale zato bolestivejší.

Hemoroidy sprevádza pálenie, svrbenie, nepríjemné pocity v oblasti konečníka a problémy so sedením. V neskorších štádiách prerastajú tieto problémy do krvácania a krvi v stolici, opuchu a zápalu či silnej bolesti pri stolici.

Muž s hemoroidmi

Ak máte pocit, že hemoroidy sú aj váš problém, mali by ste si všímať viaceré príznaky – nepríjemné svrbenie, bolesť a podráždenie v konečníku, bolestivé pohyby čriev a následne krvácanie. Nejde o život ohrozujúci stav, ale hemoroidy sú nepríjemnou záležitosťou. Našťastie sa často dajú ich príznaky zmierniť či úplne potlačiť prostredníctvom liečby.

Hemostop – gél a kapsuly

Výživový doplnok vo forme kapsúl alebo gélu na vonkajšie použitie je nápomocný pri problémoch s hemoroidmi.

Gél obsahuje 12 rastlinných extraktov. Nachádza sa v ňom extrakt z kôry dubu lesného, z vňate ľubovníka bodkovaného, očianky rostkovovej, rebríčka obyčajného a prasličky roľnej, extrakt z kvetu nechtíka lekárskeho, fialky voňavej, slezu lesného, bazy čiernej, extrakt z listu skorocelu kopijovitého a aloe vera a extrakt z kadidlovníka pilovitého.

Okrem toho obsahuje prídavné látky vodu, butyrospermum parkii, caprylyl glycol (phenoxyethanol), hexylene glycol, propylenglycolidioctanodidecanoas, carbomer, polysorbate 20, sodium hydroxide a parfumovú zložku.

Hlavnými zložkami výživového doplnku Hemostop Synbio sú hesperidín, rutín a Triple komplex (bioflavonoidy, synbiotická zložka, antioxidanty). Obsahuje inulín, citrusový pektín, suchý extrakt z červených plodov citrusu, vitamín C (kyselina askorbová), flavonoid hesperidín (extrahovaný z plodov Citrus aurantium), flavonoid rutín, suchý extrakt z červených listov viniča hroznorodého, sójový lecitín, kyselinu pantoténovú, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, okysľujúci prostriedok stearan horečnatý, oxid kremičitý a oxid titaničitý.

Prípravok Hemostop Probio Max, ktorého hlavnými zložkami sú diosmín/hesperidín, pamajorán (oregano), probiotiká a prebiotiká, prispieva k vyššej pevnosti a pružnosti cievnych stien a dobre vplýva aj na črevnú mikroflóru.

Pomoc zvonku i zvnútra

Gél upokojuje a regeneruje sliznicu konečníka, má príjemný chladivý účinok, zabraňuje svrbeniu, páleniu a štípaniu konečníka. Urýchľuje hojenie rán a trhlín, pôsobí protizápalovo, posilňuje pružnosť ciev a prečisťuje organizmus. Na konečníku sa po nanesení gélu vytvorí hydratačná, zvláčňujúca, upokojujúca, regeneračná a chladivá vrstva, ktorá vytvára v priaznivé podmienky pre aktiváciu prirodzených regeneračných a protizápalových procesov.

Kapsuly zas majú vplyv na nežiaduce prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka. Kapsuly sa vstrebávajú v črevách, čiže pôsobia priamo tam, kde ich organizmus najviac potrebuje.

Užívanie a cena

Hemostop Gel Max sa odporúča používať 2- až 3-krát denne po dobu 5 až 10 dní. Gél treba naniesť na čisté postihnuté miesto. Keďže sa ľahko vstrebáva, nerozmazáva sa a nešpiní oblečenie. Jeho použitie je najvhodnejšie ráno a večer po sprche. Vhodný je pre všetkých ľudí, ktorí majú problémy s hemoroidmi. Môžu ho používať aj tehotné a dojčiace ženy.

Tehotná žena s hemoroidmi

Gél sa predáva v 75ml balení, kúpiť si ho môžete od cca 5 eur.

Kapsuly Hemostop Synbio sú v predaji v 60+30-kapsulovom balení od cca 16,3 eura. Keďže treba užívať 1 kapsulu po dobu 2 až 3 mesiacov, jedno balenie vám na tento účel postačí. Kapsuly sú určené pre osoby nad 18 rokov, nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Prípravok Hemostop Probio Max je dostupný v 30+15-kapsulovo a 60+30-kapsulovom balení. Menšie balenie stojí okolo 12 eur, väčšie je k dispozícii za cca 18 eur vyššie. Aj v tomto prípade treba užívať 1 kapsulu denne, najvhodnejšie počas 2 až 3 mesiacov.

Skúsenosti s prípravkami Hemostop

Skúsenosti iných vám často povedia o produkte viac ako jeho samotné zloženie. S gélom, ale aj jednotlivými kapsulami sú užívatelia vcelku spokojní. Najvhodnejšie je užívať gél a kapsuly spolu, pretože kapsuly liečia zvnútra a gél zvonku.

Užívatelia na heureke.sk oceňujú rýchle účinky gélu, upozorňujú, že kapsuly pomáhajú tiež, treba ich však užívať dlhodobo.

Samozrejme, sto ľudí, sto chutí. Niektorí tvrdia, že na nich Hemostop nemal žiadne účinky, nezverili sa však s tým, ako dlho prípravok užívali.

Z recenzií Hemostopu:

Hemostop Gel Max recenzie na heureke

Hemostop Probio Max recenzie na portáli heureka.sk

Prečítať ďalšie recenzie

Liečte sa komplexne

Hemostop nepopierateľne pomáha. Kombinácia gélu a kapsúl lieči hemoroidy komplexne. Ak sa však nechcete spoliehať iba na prípravky z lekárne, skúste hemoroidom predchádzať zmenou životosprávy. Zaraďte do svojho jedálnička viac vlákniny, ovocia a zeleniny, dodržiavajte správnu hygienu a, samozrejme, pokiaľ máte sedavé zamestnanie, treba zaradiť do svojho života pohyb.

Vyberáme z nášho katalógu

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 13.02.2019
Hodnotenie článku:
(90%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Pitný režim v lete a v zime. Iný je u detí, dospelých, u športovcaPitný režim v lete a v zime. Iný je u detí, dospelých, u športovca

60 % nášho tela tvorí tekutina. Počas dňa sa pritom z neho vyplavujú v priemere až 3 litre z nej. Pozrite sa, koľko vody by ste mali vypiť za deň, aké nápoje sú na hydratáciu organizmu...

MIG-400 na menštruačné bolesti, bolesť hlavy a zubov – recenziaMIG-400 na menštruačné bolesti, bolesť hlavy a zubov – recenzia

MIG-400 je účinná pomoc pri bolesti hlavy, menštruačných bolestiach či bolesti zubov a svalov. Všetko o jeho zložení, účinkoch i správnom dávkovaní sa dozviete v našej recenzii.

Revitanerv Strong recenzia – zloženie, účinky, cena, skúsenostiRevitanerv Strong recenzia – zloženie, účinky, cena, skúsenosti

Revitanerv je výborná doplnková výživa, ktorá sa stará o zdravie vášho srdca, reguluje hormonálnu činnosť, chráni telo pred oxidačným stresom... Všetko o jeho pozitívnych účinkoch sa...