IVE Inkontinstop prírodný liek na udržanie moču (recenzia) – zloženie, účinky, cena, príbalový leták

Močová inkontinencia postihuje od istého veku nielen mužov, ale aj ženy. Ide o mimovoľný únik moču, ktorý najčastejšie zapríčiňuje oslabenie panvového dna. Objavuje sa najmä v staršom veku, v menopauze, ale trpia ňou aj mnohé mladé ženy, napr. vplyvom stresu alebo vplyvom fyzických či hormonálnych zmien, najčastejšie po pôrode. Prejavuje sa únikom moču pri zvýšenom tlaku na mechúr, napr. pri cvičení, smiechu, kašli, kýchnutí, nutkavými návštevami toalety.

IVE Inkontinstop recenzia, skúsenosti s prírodným prípravkom

Mladým ženám väčšinou postačí posilniť panvové dno vhodnými cvičeniami, ženám v menopauze pomôže užívanie IVE Inkontinstop.

Prípravok IVE Inkontinstop v balené 60 + 15 kapsúl si môžete pohodlne zakúpiť v ✅ internetovej lekárni Dr.Max.

Čo je to IVE Inkontinstop?

Je to prírodný výživový, nehormonálny doplnok stravy, ktorý svojím zložením zmierňuje a pomáha odstrániť problém s nedobrovoľným únikom moču. Nachádzajú sa v ňom izoflavóny z vňate ďateliny lúčnej a zo zóje, lignany z ľanových semienok, flavonoidy zo semien pestreca mariánskeho a extrakt z tekvicových semien. Užívajú ho mnohé dámy v menopauze a v období po menopauze, ako aj ženy po pôrode, ktoré majú oslabené panvové dno. Predáva sa bez lekárskeho predpisu v kamennej a v online lekárni. S produktom majú ženy mimoriadne dobré skúsenosti.

Obsah a zloženie

IVE Inkontinstop disponuje tými najlepšími rastlinnými látkami, ktoré podporujú zdravý pohlavný život ženy a bránia neželanému úniku moču.

 • Izoflavóny z ďateliny lúčnej (Trifolium pratense): Ukrýva v sebe "ženskú liečivú" silu, je totiž bohatým zdrojom fytoestrogénov, kam patrí aj izoflavón. Tie podporujú hormonálnu rovnováhu žien, upravujú trávenie, upokojujú nervový systém, udržujú zdravé dýchacie cesty, zlepšujú stav kostí a pohybového aparátu a prečisťujú krv.
 • Izoflavóny zo sóje (Glycine max): Sója je plná flavonoidov, vrátane izoflavónov. Práve tieto látky sa používajú na zmiernenie príznakov ochorení močového ústrojenstva, ale zlepšujú aj stav srdca, upokojujú nervový systém, podporujú metabolizmus, zmierňujú predmenštruačné symptómy, menopauzu.
 • Lignany z ľanu siateho (Linum usitatissimum): Podporujú trávenie, zvyšujú hladinu pohlavných hormónov, znižujú hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporujú trávenie a chudnutie.
 • Flavonolignany z pestreca Mariánskeho (Silybum marianum Gaertn): Mariánsky je silný antioxidant, ktorý chráni pečeň pred cirhózou (stukovanie pečene), podporuje imunitu. Vďaka flavonolignanom zlepšuje pohlavný systém mužov i žien, tlmí bolesti hlavy, migrény, používa sa aj pri psychických poruchách ako sú depresie, úzkosti.
 • Extrakt z tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo L.): Semienka obsahujú látky, ktoré sa starajú o mikroflóru v črevách, ničia parazity, znižujú riziko chronických chorôb, bránia vzniku oxidačnému stresu. Urýchľujú metabolizmu, obsahujú množstvo vlákniny, ktorá podporuje chudnutie, zlepšujú stav pokožky, posilňujú vlasy a imunitu.

Účinky

Aktívne látky, ktoré sa nachádzajú v IVE IInkontinstop sa preukázali ako účinné v mnohých oblastiach, hlavne v tých, ktoré sa priamo dotýkajú panvového dna a močového ústrojenstva. Ide o tieto účinky:

✅ Zmierňuje príznaky menopauzy

Kombinácia izoflavónov, lignanov a flavonolignanov, ktoré  patria do kategórie rastlinných fytoestrogénov, sa v tele ženy správajú takmer totožne, ako pohlavný hormón estrogén. Práve ten zohráva dôležitú úlohu počas celého života ženy, obzvlášť v menopauze. Tým, že sa tieto zložky viažu na receptory estrogénu, podporujú jeho účinky, zmierňujú príznaky menopauzy, tlmia bolesti hlavy, migrény, návaly horúčavy, udržujú pevné a hutné kosti, posilňujú kosti a svaly panvového dna, zlepšujú prekrvenie panvy, čím sa do jej oblasti a do orgánov v nej uložených, dostávajú potrebné živiny, minerály a látky, vrátane estrogénu.

Výživový doplnok IVE Inkontinstop priaznivo pôsobí nielen pri nechcenom úniku moču

✅ Silnejšie panvové dno

Za únik moču, môžu hlavne hormonálne zmeny, ktoré sa týkajú straty estrogénu. Vplyvom látok v IVE Inkontinstop sa panvové dno posilňuje, prekrvuje a svaly panvy dokáže žena opäť do istej miery ovládať vôľou. To vedie k bezproblémovému udržaniu moču, lepšej flexibilite a odolnosti močového mechúra. To sú aspekty, ktoré nakoniec koncov vedú aj k ničím nerušenému spánku, k opätovnému návratu zapájania sa do spoločenského života a k pohodlnejšiemu životu.

✅ Ďalšie účinky

 • Podporuje tvorbu estrogénu,
 • bráni mimovoľnému úniku moču,
 • zmierňuje nutkavosť neustáleho močenia,
 • posilňuje svalstvo panvového dna,
 • prinavracia stratenú vôľu ovládania močového mechúra,
 • zvyšuje energiu a vitalitu,
 • zlepšuje stav pohybového aparátu,
 • zlepšuje spoločenský, osobný a sexuálny život.

Vyberáme z nášho katalógu

Pre koho je a nie je určený?

IVE Inkontinstop  je určený pre dámy, ktoré sú v menopauze alebo v post-menopauze (obdobie po menopauze) a ktoré sa cítia stále mlado a krásne, ale trápi ich nechcený únik moču. Je určený aj pre mamičky po pôrode, ktoré majú oslabené panvové dno.

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre ženy vo fertilnom (plodnom) veku, pre tehotné a dojčiace ženy. Opatrné by mali byť aj dámy, ktoré podstupujú nejakú hormonálnu liečbu alebo sa dlhodobo liečia na nejaké ochorenie. V týchto a podobných prípadoch vám odporúčame poradiť sa o užívaní so svojím lekárom, najlepšie s gynekológom.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Vedľajšie účinky: neboli v súvislosti s užívaním IVE Inkontinstop doposiaľ známe. Vzhľadom na to, že obsahuje látky, ktoré pracujú s hormónmi, sa zo začiatku môžu objaviť zvláštne pocity: vysoký prísun energie alebo, naopak, malátnosť, nižší krvný tlak, točenie hlavy. Príznaky by sa mali postupne vytratiť.
 • Kontraindikácie: vek, pohlavie.
 • Interakcie: napriek tomu, že IVE Inkontinstop nie je hormonálny liek, môže spôsobovať neželané interakcie s inými, predovšetkým s hormonálnymi liekmi, napr. s antikoncepciou.

O všetkých vedľajších účinkoch či dávkovaní informuje príbalový leták IVE Inkontinstop

Dávkovanie a užívanie

IVE Inkontinstop sa užíva pohodlne skutočne pohodlne.

 • Doporučená dávka: 1 tabletka denne
 • Spôsob užitia: užíva sa v celosti, s dostatočným prísunom tekutiny
 • Len v ojedinelých, vážnejších prípadoch, sa užívajú 2 tabletky denne (ráno a večer)

Aké je balenie, koľko stojí a kde sa dá kúpiť?

Cena IVE Inkontinstop sa pohybuje od 15 do 30 €, závisí od počtu kapsúl v balení. Predáva sa v 2 variantoch, a to:

 • IVE Inkontinstop 60 ks + 15 ZDARMA = 75 ks za približne 23 € (cena 1 tobolky = cca 0,31 €)
 • IVE Inkontinstop 30 ks za približne 15 € (cena 1 tobolky = 0,50 €)

Z uvedeného je jasné, že výhodnejším variantom je balenie s väčším počtom kusov, ktoré vám pri optimálnej dávke (1 tobolka denne) vydrží až 2 a pol mesiaca. Najvýhodnejšou a zároveň aj najbezpečnejšou kúpou je kúpa cez internet v overenej online lekárni.

Skúsenosti s IVE Inkontinstop 

Myslíme si, že IVE Inkontinstop splnil očakávania každej ženy na viac než výbornú. Ženy (a dokonca aj muži) ho odporúčajú. Užívajú ho nielen ženy, ktoré majú problém s únikom moču vplyvom veku, ale aj tie po pôrode. Hoci to znie neuveriteľne, s negatívnou skúsenosťou sme sa ani nestretli.

Skúsenosti s prípravkom Ive Inkontinstop

Najčastejšie otázky a odpovede

Kedy začne IVE Inkontinstop účinkovať?

Podľa skúseností účinkuje IVE už po pár dňoch užívania. Niektoré dámy tvrdia, že účinok pocítili okamžite. Väčšina však hovorí o účinku po 3 až 4 dňoch. Pre ešte lepšie účinky odporúčame užívanie dopĺňať aj pravidelným cvičením panvového dna (Kegelove cviky, cviky od Ľudmily Mojžišovej).

Ako dlho sa má IVE Inkontinstop užívať?

Je to individuálne. Môžete ho užívať nepretržite. Odporúčame, aby ste doužívali balenie 75 kusov tabletiek, vysadili ho a uvidíte, či je potrebné pokračovať v užívaní alebo sa váš stav zlepšil natoľko, že už prípravok nepotrebujete. Potom ho začnite užívať zase až vtedy, ak sa inkontinencia objaví znovu.

Môžu IVE Inkontinstop užívať aj tehotné a dojčiace ženy?

Produkt nie je určený pre túto kategóriu žien, ale áno, je to možné. Pod dohľadom gynekológa ho užívajú aj ženy po pôrode, po gynekologických operáciách a aj tie, ktoré dojčia, ale opäť podotýkame, musí to schváliť gynekológ.

Upozornenie

Prípravok je klasifikovaný len ako výživový doplnok, čo znamená, že hoci ho dostanete bez lekárskeho predpisu, nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a aktívny spôsob života. Nepoužívajte ho ani ako náhradu za lieky, ktoré vám predpísal lekár. Neprekračujte maximálnu dennú dávku (2 tabletky). Pred samotným užívaním IVE Inkontinstop  si prečítajte celý príbalový leták, ktorý nájdete na adc.sk.


Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Najlepší gél na intímnu hygienu proti zápachu a svrbeniu pre tehotné i pre mužov – recenzieNajlepší gél na intímnu hygienu proti zápachu a svrbeniu pre tehotné i pre mužov – recenzie

Prečo je intímna hygiena dôležitá? Ako sa o intímne partie starať? Prezradíme vám, čo je najúčinnejšie.

Organika TrioHerb pre dojčiace matky – recenzia, skúsenostiOrganika TrioHerb pre dojčiace matky – recenzia, skúsenosti

TrioHerb podporí tvorbu materského mlieka okamžite a bez toho, aby uškodil mamičke či bábätku. Počuli ste už o ňom?

Weleda Tehotenský telový olej na strie – recenzia, skúsenosti, cena, správne dávkovanieWeleda Tehotenský telový olej na strie – recenzia, skúsenosti, cena, správne dávkovanie

Strie najčastejšie vznikajú počas tehotenstva, pretože koža nie je schopná sa tak rýchlo vyrovnať s veľkými zmenami. Tehotenský olej na strie od Weledy je v boji so striami veľmi...