Recenzia: Moringa Caribbean ANTI-HISTAMIN. Osobná skúsenosť

Každý z nás chce byť zdravý. Preto by sme sa mali starať o budovanie našej imunity. Väčšinou sa však namiesto prevencie zobudíme až vtedy, keď už kašleme, smrkáme alebo už ležíme v posteli s teplotou. Nebudem sa tváriť, že som medzi túto skupinu ľudí nepatril aj ja. Už dlho sa však venujem tomu, aby moja obranyschopnosť bola vyššia a vypláca sa to. Okrem lepšej životosprávy svoju imunitu posilňujem aj doplnkami výživy. V minulosti mal kolega dobrú skúsenosť s doplnkami, ktoré obsahovali výťažky z rastliny moringa olejodárna (recenzia Moringa Advance).

Tentokrát som na vlastnej koži vyskúšal konkurenciu v podobe Moringa Caribbean Anti-Histamin. V rámci recenzie sa vám pokúsim zhrnúť vlastnú skúsenosť s týmto výživovým doplnkom, ktorý je vhodný pre ľudí s histamínovou intoleranciou (ku ktorým patrím aj ja).

Moringa Caribbean Anti-Histamin (recenzia a skúsenosti)

Prečo je moringa superpotravina?

V mojom okolí už zopár priateľov užívalo doplnky s obsahom moringy, preto verím, že má skutočne dobré účinky. O moringe olejodárnej sa na internete dočítate, že je to rastlina považovaná za superpotravinu. Prečo? Možno preto, že obsahuje široké spektrum vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov.

Ak by ste mali pocit, že by to nestačilo Moringa Caribbean obsahuje nielen čistý extrakt zo sušených listov moringy karibskej, ale je obohatená o kvercetín (antihistaminikum) a vitamín C. To či je rastlina naozaj pestovaná v oblasti Karibiku naozaj neviem potvrdiť.

Čítal som rôzne recenzie, kde ľudia písali o tom, že im Moringa Caribbean okrem budovania imunity pomohla napraviť trávenie alebo zlepšila krvný obraz. Môžem potvrdiť, že Moringa ANTI HISTAMÍN naozaj dokáže zmierniť nepríjemné prejavy histamínovej intolerancie a zmierniť aj zápaly. Sám som sa o tom presvedčil na vlastnej koži. Nechcem tento preparát označovať ako multivitamín, no domnievam sa, že naozaj telu poskytne mnohé potrebné látky.

Dávkovanie a užívanie

Ak ide o užívanie a dávkovanie, nie je to žiadna veda. Moringa Caribbean je dodávaná v kapsulovej forme. Ja som si užívanie rozdelil do dvoch dávok vždy po jedle, 2 kapsuly po raňajkách a 2 kapsuly po obede. V takejto dávke som prijal až 800 mg prášku moringy a taktiež viac ako 300 mg vitamínu C. Veľkosť kapsúl mi neprekážala a stačilo ich jednoducho zapiť vodou. V popise som si prečítal, že Moringa Caribbean je vhodná pre deti od 6 rokov. Dojčiace a tehotné ženy by sa mali poradiť s lekárom.

Cena

Na trhu som našiel veľké množstvo preparátov s obsahom moringy. Balenie Moringy Caribbean obsahuje 120 tabliet a zaplatil som zaň necelých 40 EUR. Pri odporúčanej dávke 4 kapsuly denne mi balenie vydržalo presne 1 mesiac. Denná dávka ma tak stála približne 1,33 EUR. V porovnaní s konkurenciou je cena určite o niečo vyššia. Jedno balenie Moringa Advance (180 tabliet) stojí 14,49 EUR a vystačilo mi na 3 mesiace. Aj keď je tento extrakt zo sušených listov moringy obohatený o ďalšie zložky, výdatnosť balenia je v pomere k cene horšia.

Záverečné zhodnotenie

V prípade hodnotenia týchto doplnkov ide vždy o subjektívne pocity. U každého sa účinky môžu prejaviť v inom časovom horizonte. Niekto môže mať pocit, že sa neprejavia vôbec. Netreba očakávať, že Moringa Caribbean ANTI-HISTAMIN je zázračnou pilulkou.

osobnej skúsenosti však môže potvrdiť, že vďaka svojmu zloženiu a obsahu vitamínov môjmu organizmu a tráveniu prospela. Preto môžem účinky moringy odporučiť. A to každému, kto chce telo zásobovať potrebnými živinami – vitamíny, minerály aj aminokyseliny. V tomto prípade si za moringu trocha priplatíte, pretože balenie so 120 kapsulami a pri odporúčanom dávkovaní mne vystačilo len na jeden mesiac.

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: MycoSlim Mycomedica – čínske huby (aj) na chudnutie a metabolizmusRecenzia: MycoSlim Mycomedica – čínske huby (aj) na chudnutie a metabolizmus

MycoSlim Mycomedica je zmes liečivých čínskych húb, ktorá podporuje metabolizmus, trávenie a zároveň pomáha udržať si optimálnu telesnú hmostnosť. To, či doplnok pomohol našej...

Recenzia: Revicolin – pri dráždivom čreve a histamínovej intoleranciiRecenzia: Revicolin – pri dráždivom čreve a histamínovej intolerancii

Dlhodobo striedam probiotiká, ktoré mi s mojimi ťažkosťami pomáhajú. Aj napriek tomu sa u mňa z času na čas objavia nepríjemné ťažkosti s trávením. Ako mi pomohol Revicolin?

Recenzia: Probiotiká Biopron 9 Premium - výborná skúsenosťRecenzia: Probiotiká Biopron 9 Premium - výborná skúsenosť

Probiotiká vnímam ako skvelú podporu pre moje trávenie. Za roky užívania môžem potvrdiť, že to naozaj funguje. Viac z osobnej skúsenosti s užívaním probiotík Biopron 9 Premium nájdete v...