Jamieson produkty majú dobré recenzie. Vitamínové doplnky pre ženy a mužov

Spoločnosť Jamieson patrí k najstarším a najväčším výrobcom vitamínových doplnkov výživy. Jej dlhoročná tradícia výroby kvalitných prírodných vitamínov sa datuje od roku 1922.

Výživové doplnky Jamieson

Jej výrobky možno nájsť vo vyše 100 krajinách sveta a jej produkcia je naozaj rozmanitá – môže sa pýšiť vyše 350 druhmi vitamínov a výživových doplnkov. V čom spočíva obľúbenosť a výnimočnosť značky Jamieson? Poďme sa na to pozrieť.

Jamieson – značka s dlhodobou tradíciou

Značka Jamieson vznikla v Kanade pred 97 rokmi ako prvý výrobca vitamínov v Severnej Amerike. Svoj úspech už od začiatku stavia na kvalite použitých surovín a postupov, prísnej kontrole výroby a prírodných produktov. Každý produkt podlieha prísnej kontrole. Značka Jamieson si osvojila program 360 Pure, ktorý zabezpečuje najbezpečnejšiu, najčistejšiu a najefektívnejšiu výrobu prírodných vitamínových výrobkov.

Ide o certifikovanú farmaceutickú GMP spoločnosť, ktorá je priekupníkom v oblasti prírodných výživových doplnkoch. Prináša inovatívne postupy výroby s použitím prírodných zdrojov, stavia na svojej dlhoročnej praxi a skúsenostiach, neustále pracuje na výskumoch a jej výrobky podliehajú testovaniu. Spoločnosť však svoje produkty zásadne nikdy netestuje na zvieratách.

Najobľúbenejšie Jamieson výrobky na Slovensku

Nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku má značka Jamieson dobré meno a vysoké uznanie. Nie nadarmo si už po piaty rok po sebe vyslúžila ocenenie kvality Superbrands za vynikajúce úspechy vo svojej oblasti. Jamieson je na Slovensku obľúbená značka a toto je zoznam najobľúbenejších produktov predávaných v našej krajine.

Prírodné produkty

Jamieson vo svojich produktoch využíva čo najviac prírodných zdrojov. Nie vždy je však možné použiť prírodné ingrediencie, a to kvôli ich vlastnostiam. Aby Jamieson zaručil efektívnosť svojich prípravkov, používa aj syntetické alternatívy, ktoré však podliehajú prísnej bezpečnostnej kontrole.

Aj keď celá výroba nie je zameraná pre vegetariánsku a vegánsku potrebu, Jamieson ponúka množstvo výrobkov vhodných pre vegetariánov. Tie sú označená vegetariánskym logom. V množstve sladených výrobkoch, ako sú prášky či žuvacie vitamíny, sa používa prírodná náhrada cukru – stévia.

Ponuka výrobkov

Značka Jamieson predstavuje širokú škálu vitamínových a minerálnych výživových doplnkov. Siahnuť môžete po špecifických vitamínoch a mineráloch alebo po multivitamínoch a multimineráloch, ktoré sú zamerané buď pre každodennú spotrebu dospelých, alebo konkrétne pre deti, ženy, mužov, športovcov a podobne.

Vybrať si môžete podľa špecifického zdravotného problému, napríklad výživové doplnky zamerané na podporu správneho fungovania srdca a ciev, správnu funkciu mozgu a pamäte, starostlivosť o oči, zdravé a krásne nechty, vlasy a pokožku, podpora trávenia zdravý spánok či zvýšenie imunity. Vitamíny a minerály si môžete vybrať aj na základe iných ukazovateľov, a to napríklad doplnky určené pre ženy, mužov, deti, starších ľudí, športovcov alebo pre vegetariánov.

Vyberáme z nášho katalógu

Kde sa dajú kúpiť

Na Slovensku možno Jamieson výrobky zakúpiť v kamenných lekárňach ale aj prostredníctvom internetu. Produkty si môžete pozrieť priamo cez internetovú stránku Jamieson a následne zakúpiť prostredníctvom e-shopu PharmShop. Firma Jamieson navyše ponúka zaujímavý program, a to 10 % zľavu na vybrané produkty pre poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne vo vybraných lekárňach.Publikované dňa: 26.09.2019
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Tipy, ako držať 3-dňový pôst – ako prežiť pôstne obdobie, pôst a káva, je 40-dňový pôst zdravý?Tipy, ako držať 3-dňový pôst – ako prežiť pôstne obdobie, pôst a káva, je 40-dňový pôst zdravý?

Pôst nie je dobre známym pojmom len medzi veriacimi. Svojich fanúšikov si našiel aj medzi milovníkmi zdravého životného štýlu. Aké sú plusy a mínusy postenia sa?

Ako si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pástAko si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pást

Kvalita a typ zubnej pasty môže do veľkej miery ovplyvniť váš zubný chrup a tým pádom aj váš úsmev. Akú zubnú pastu používať, aké máte možnosti a ktoré zubné pasty sú nebezpečné?

Pangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cenaPangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cena

Pangamin sa predáva ako výživový doplnok nielen pre ľudí, ale aj pre psov, domáce prasce a hydinu, pretože podporuje trávenie a chuť do jedla. Zaujalo vás to? Tak si prečítajte, s čím...