Zerex Pillow na lepší spánok – recenzia, cena, skúsenosti

Nedarí sa vám v noci zaspať? Máte za sebou náročný a vyčerpávajúci deň, no aj tak viete, že sa budete v posteli prevaľovať zo strany na stranu a zaspíte až nadránom? Nie ste sami. Mnoho ľudí má s nespavosťou problém.

Recenzia Zerex Pillow pre lepší spánok

Nespavosť súvisí s mnohými faktormi ako sú vek, psychické rozpoloženie ale aj svetelné či tepelné podmienky v spálni. Okrem úpravy životosprávy a podmienok pre kvalitný spánok možno v dnešnej dobe siahnuť aj po mnohých prípravkoch a výživových doplnkoch. Jednou z možností je Zerex Pillow.

Výživový doplnok Zerex Pillow si za najlepšiu cenu objednáte ✅ z oficiálneho eshopu zerex.sk!

Čo je Zerex Pillow

Zerex Pillow je výživový doplnok na rastlinnej báze, ktorý pomáha dosiahnuť kvalitnejší spánok. Sú ľudia, ktorí si večer jednoducho ľahnú do postele a o pár minút sú už v ríši snov. Nie všetci však majú takéto šťastia. Mnohí ľudia, najmä s pribúdajúcim vekom alebo v období zvýšenej psychickej námahy, majú problém so spánkom. Aj keď pociťujú únavu, vedia, že pre nich nebude také jednoduché zaspať.

Kapsuly Zerex Pillow riešia práve tento problém. Sú určené ľuďom, ktorí chcú svoj problém s nespavosťou a dlhým zaspávaním riešiť rastlinnou formou namiesto chémie. Výživový doplnok je totiž zložený z komplexu piatich účinných bylín, ktoré prispievajú ku kvalitnému spánku, pocitu odpočinutia ale aj zlepšenej psychickej rovnováhy.

Účinky

 • prispieva ku kvalitnejšiemu a dlhšiemu spánku
 • pomáha docieliť rýchlejšie a ľahšie zaspávanie
 • prináša správnu relaxáciu a pocit odpočinutia
 • podporuje prebúdzanie sa s pocitom sviežosti
 • po prebudení a počas dňa prináša viac energie
 • zlepšuje emočný komfort a rovnováhu
 • pomáha v období zvýšenej psychickej námahy a stresu

Zloženie Zerex Pillow

 • Kozlík lekársky podporuje zdravý spánok, zmierňuje stres a psychické napätie, má upokojujúce účinky na centrálnu nervovú sústavu, zmierňuje príznaky spôsobené nervozitou a úzkosťou ako sú búšenie srdca či trasenie rúk.
 • Mučenka opletavá pomáha dosiahnuť kvalitný odpočinok, je známa ako prírodné antidepresívum, pretože má upokojujúce účinky, pomáha pri nervozite a strese, pomáha pri nespavosti a spánkových poruchách a dokáže tlmiť aj niektoré druhy bolesti.
 • Medovka lekárska pôsobí na psychiku, prináša emočný komfort, zmierňuje príznaky nervozity, búšenie srdca a časté zmeny nálad, upokojuje žalúdok a trávenie, pomáha pri ťažkostiach so zaspávaním.
 • Alchemilka bodkovaná navodzuje pozitívnu náladu a emočnú rovnováhu, zlepšuje kvalitu spánku, pôsobí na psychiku, má upokojujúce účinky a celkovo vplýva na psychickú pohodu človeka.
 • Chmeľ obyčajný pomáha udržiavať zdravú nervovú sústavu, pôsobí upokojujúco, je skvelým pomocníkom pri nespavosti a problémoch so zaspávaním, celkovo pôsobí pozitívne na psychiku a pomáha pri zvýšenej nervovej podráždenosti.

Vedľajšie účinky a dávkovanie

Výrobca výživového doplnku neuvádza žiadne vedľajšie účinky. Môže to byť tak vďaka prírodnému zloženiu prípravku, vďaka ktorému je Zerex Pillow veľmi dobre znášaný. Buďte však opatrní vtedy, ak ste v minulosti zaznamenali alergickú reakciu na ktorúkoľvek zložku prípravku. Vždy treba dodržiavať odporúčané dávkovanie. Užíva sa v množstve 2 kapsule denne, ktoré treba zapiť dostatočným množstvom vody. Prípravok je nie je vhodný pre deti a mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Cena

Kapsule Zerex Pillow je možne zakúpiť priamo na stránke značky alebo u distribútorov a na stránkach internetových obchodov. Cena jedného balenia obsahujúceho 60 kapsúl je 22,90 EUR. Jedno balenie je postačujúce na 1 mesiac užívania.

Skúsenosti

Aj napriek malému množstvu recenzií (produkt nie je na trhu dostatočne dlho) ich výrobca zopár uvádza. Zmeny, ktoré užívatelia pozorovali boli najmä dlhší a kvalitnejší spánok, celkové zlepšenie psychickej rovnováhy, pohody a ľahšie zaspávanie. Jeden užívateľ uviedol, že aj keď sa účinok neprejaví hneď po prvom použití a prípravok neúčinkuje ako nejaká zázračná tabletka, pri pravidelnom užívaní je rozdiel citeľný, zaspáva sa ľahšie a ráno prichádza pocit lepšieho odpočinutia.

Záverečné zhodnotenie

Prípravok na podporu spánku Pillow je síce na trhu ešte pomernou novinkou, no prichádza od overenej značky Zerex a pomaly si získava pozitívne recenzie. Prípravok je vhodný práve pre vás, ak máte problém so zaspávaním, prechádzate psychicky ťažším obdobím, čaká vás viac stresu, cestovanie, skúšky či dôležité životné zmeny. Všetko to sa môže odraziť na zhoršenej kvalite spánku a pocite únavy. Zerex Pillow je skvelou voľbou, ak chcete namiesto návykových tabliet na spanie ísť prírodnou cestou. Kozlík, mučenka, medovka, alchemilka a chmeľ sú bylinné zložky, ktoré podporia kvalitný spánok, rýchlejšie zaspávanie, svieže prebúdzanie i psychickú rovnováhu.

Nespavosť

Nespavosť, nazývaná aj insomnia, je poruchou spánku, ktorou môže človek trpieť akútne – v určitom kratšom období, alebo chronicky – dlhotrvajúco. Nespavosť znamená problém večer zaspať, neskoré zaspávanie, nekvalitný spánok, časté prebúdzanie sa a vstávanie s pocitom únavy. Pokiaľ ide o akútnu nespavosť, tá je spôsobená náročnejším obdobím v živote človeka, veľkými zmenami, stresom, cestovaním a podobne. Tieto prejavy sa však časom samy stratia a preto nie je potrebná liečba.

Problémom je skôr chronická nespavosť. Môžeme ju charakterizovať ako nespavosť trvajúcu aspoň mesiac s problémom zaspať niekoľkokrát týždenne. Ak telo pravidelne nedostáva dostatok odpočinku, prejaví sa to nielen únavou. Chronická nespavosť sa odráža na výkone, psychickom stave, kognitívnych schopnostiach, pamäti, koncentrácii, ale prináša aj ďalšie zdravotné problémy ako bolesti hlavy, zhoršenú imunitu či žalúdočné problémy.

Nespavosť je problém, ktorý je potrené riešiť v prvom rade zmenou životného štýlu a podmienok:

 • Zbavte sa svetelného smogu. Ubezpečte sa, že je v miestnosti, kde spíte, dostatočná tma.
 • Vyhnite sa prehriatej miestnosti. V spálni by nemalo byť viac než 20 °C.
 • Stravujte sa zdravo s pred spánkom sa vyhnite alkoholu, energetickým nápojom, kofeínu aj množstvu cukru.
 • Nezabúdajte na fyzickú aktivitu, vďaka ktorej budete primerane unavení.
 • Nastavte si spánkovú rutinu. Zvoľte si čas, kedy budete vsávať a kedy pôjdete spať a pravidelne ich dodržiavajte.
 • Pred spánkom sa snažte utíšiť svoju myseľ, napríklad čítaním alebo vami zvolenou formou relaxu. Snažte sa nemyslieť na to, čo vás dokáže rozrušiť, nahnevať a vystresovať.
 • Pripravte si príjemné prostredie, aby sa vám v spálni dobre zaspávalo a aby ste sa do postele tešili.


Publikované dňa: 09.11.2019
Hodnotenie článku:
(93.8%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Tipy, ako držať 3-dňový pôst – ako prežiť pôstne obdobie, pôst a káva, je 40-dňový pôst zdravý?Tipy, ako držať 3-dňový pôst – ako prežiť pôstne obdobie, pôst a káva, je 40-dňový pôst zdravý?

Pôst nie je dobre známym pojmom len medzi veriacimi. Svojich fanúšikov si našiel aj medzi milovníkmi zdravého životného štýlu. Aké sú plusy a mínusy postenia sa?

Ako si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pástAko si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pást

Kvalita a typ zubnej pasty môže do veľkej miery ovplyvniť váš zubný chrup a tým pádom aj váš úsmev. Akú zubnú pastu používať, aké máte možnosti a ktoré zubné pasty sú nebezpečné?

Pangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cenaPangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cena

Pangamin sa predáva ako výživový doplnok nielen pre ľudí, ale aj pre psov, domáce prasce a hydinu, pretože podporuje trávenie a chuť do jedla. Zaujalo vás to? Tak si prečítajte, s čím...