Zerex Zenaden na upokojenie – recenzia, skúsenosti, cena

Trápi vás stres v práci, skúškové obdobie, prechádzate väčšími životnými zmenami alebo sa vám do cesty priplietli osobné problémy? Každý máme z času na čas psychicky náročnejšie obdobie, čo pociťujeme na svojom duševnom a často aj fyzickom zdraví.

Zerex Zenaden pre psychickú pohodu - recenzia, skúsenosti, cena

Sú to pocity nervozity, nespavosť, úzkosť, nepokoj, kedy myseľ nie a nie si odpočinúť od toho, čo nás zaťažuje. Vtedy je vhodné spomaliť a zamyslieť sa nad celkovou úpravou životosprávy, no pomôcť sa dá aj ďalšími prostriedkami, a to bylinnými čajmi, výživovými doplnkami i voľnopredajnými liekmi. Ak chcete staviť na silu prírody, máme pre vás tip – prípravok Zerex Zenaden.

Výživový doplnok Zerex Zenaden si objednáte za najlepšiu cenu ✅ z oficiálneho eshopu zerex.sk!

Čo je Zerex Zenaden

Zerex Zenaden je výživový doplnok vhodný práve počas stresujúcich a psychicky náročnejších životných období. Je vhodný pre dospelých, ktorí sa snažia poradiť si s psychickou nerovnováhou prostredníctvom bylín. Prípravok bojuje proti stresu a nervozite silou prírody – je zložený z komplexu účinných bylín a vitamínov.

Prípravok má upokojujúce účinky, prispieva k zlepšeniu nálady, relaxácii a psychickej pohode. Bylinný komplex dokáže pomôcť aj pri problémoch so zaspávaním a priniesť kvalitnejší spánok a lepšie odpočinutie. Zerex Zenaden vám navyše doplní vitamíny C a B6, ktoré podporujú nervovú sústavu a celkovú psychiku. Prípravok je vo forme kapsúl, ktoré stačí užiť v množstve 1 kapsula dvakrát denne.

Aké sú účinky?

 • podporuje duševné zdravie a psychickú pohodu
 • má pozitívny vplyv na psychiku a nervovú sústavu
 • napomáha relaxácii
 • prispieva ku kvalitnejšiemu a zdravšiemu spánku
 • podporuje pamäť a kognitívne schopnosti
 • prispieva k lepšej nálade
 • pomáha zvládať psychicky náročnejšie obdobie a stres

Zloženie Zerexu Zenaden

 • Medovka lekárska je známa vďaka svojim upokojujúcim účinkom a celkovým posilnením organizmu. Je účinným antioxidantom, posilňuje imunitu a obranyschopnosť a je skvelým pomocníkom pri nespavosti. Medovka pomáha telu dosiahnuť lepší odpočinok, uvoľnenie, utíšiť nervozitu a utlmiť stres. Má sedatívne aj povznášajúce účinky a navodzuje dobrú náladu.
 • Mučenka opletavá dokáže zlepšiť kvalitu spánku a priniesť telu lepšie odpočinutie. Táto rastlina dokáže účinne bojovať so stresom, stavmi úzkosti a depresiami – preto sa zvykne nazývať aj prírodné antidepresívum. Pomáha zmierňovať prejavy nervozity a nepokoja ako je búšenie srdca. Celkovo pôsobí upokojujúco, prináša uvoľnenie a zlepšenie psychického nastavenia.
 • L-tryptofán je aminokyselina, ktorá zvyšuje syntézu serotonínu. Ten je kľúčový pre stabilitu psychiky a kognitívne funkcie. Pôsobí proti úzkosti, depresii, strachu a nervozite. Pomáha v stresovom období, pri poruchách spánku a zaspávania, problémoch s plytkým spánkom a vnútornom nepokoji. L-tryptofán dokonca pomáha zvládať abstinenčné príznaky počas odvykania.
 • Kozlík lekársky pomáha pri strese, úzkostných a depresívnych stavoch. Má sedatívne účinky, ktoré sa posilnia, ak sa kombinuje s medovkou lekárskou a mučenkou opletavou. Napomáha dosiahnuť zdravý a kvalitný spánok, rýchlejšie zaspávanie a pocit odpočinutia ráno po prebudení. Kozlík zmierňuje pocity strachu, nervozitu a s ňou spojené žalúdočné kŕče.
 • Vitamín B6 zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu, zlepšuje náladu a produkuje energiu. Má veľký vplyv na psychiku a nervový systém človeka. Ovplyvňuje funkciu mozgu a kognitívne schopnosti ako pamäť. V mozgu zvyšuje aj hladinu dopamínu, čím účinne bojuje proti depresii, nervozite a stresu a prináša lepšiu náladu a optimizmus.
 • Vitamín C poznáme ako vitamín na imunitu, no okrem posilnenia obranyschopnosti toho dokáže oveľa viac. Je účinný proti stresu, pri zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži, pomáha pri psychických problémoch ako je syndróm vyhorenia. Má silné antioxidačné účinky a pomáha odbúravať toxíny z tela, čím znižuje poškodenie buniek. Je dôležitý pre celkové udržanie zdravia a rovnováhy.

Cena

Zerex Zenaden je výživový doplnok, nie liek, teda nie je viazaný na lekársky predpis a možno ho zakúpiť priamo na stránke výrobcu Zerex. Cena balenia, ktoré obsahuje 60 tabliet, je 22,90 EUR. Pri odporúčanom dávkovaní 2 tablety denne vystačí jedno balenie na mesiac.

Skúsenosti

Užívatelia, ktorí vyskúšali prípravok Zerex Zenaden, si pochvaľujú jeho upokojujúce účinky. Ivan je spokojný s lepšou náladou, ktorú si všimlo aj okolie. Výživový doplnok je ideálny pre tých, ktorí potrebujú upokojiť a prinavrátiť psychickú pohodu, no namiesto liekov, ktoré sú často návykové, chcú staviť na silu prírody a bylín. Práve zloženie je dôvodom, prečo si niektorí užívatelia vybrali práve tento produkt. Kým niektorí ho užívajú pravidelne, iní po ňom siahnu keď majú „horší deň“. Prípravok užívatelia odporúčajú na bežný každodenný stres v práci i pri stavoch úzkosti.

Recenzie Zerex Zenaden a skúsenosti s jeho užívaním

Vedľajšie účinky a upozornenia

Na svojej stránke výrobca neuvádza žiadne vedľajšie účinky ani upozornenia. Pozor si dávajte vtedy, ak ste v minulosti reagovali na akúkoľvek zložku prípravku precitlivelo. Nezabudnite dodržiavať a neprekračovať odporúčanú dennú dávku, ktorá je 1 kapsula dvakrát denne.

Záverečné zhodnotenie

Na rozdiel od liekov na upokojenie, lepšie sústredenie a zlepšenie nálady, je tento výživový doplnok založený na rastlinnej báze a doplnený vitamínmi C a B6. Prípravok je nenávykový, jeho užívanie nie je časovo obmedzené, možno ho užívať pravidelne i podľa potreby. Aj keď prípravok si ešte nezískal množstvo recenzií, tie, ktoré má, sú pozitívne. Užívatelia sú s jeho účinkom celkovo spokojní a pochvaľujú si najmä rastlinné zloženie. To je naozaj unikátne – spája byliny, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami, navodzovaním dobrej nálady, duševnej rovnováhy a spokojnosti.Publikované dňa: 01.01.2020
Hodnotenie článku:
(93.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pástAko si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pást

Kvalita a typ zubnej pasty môže do veľkej miery ovplyvniť váš zubný chrup a tým pádom aj váš úsmev. Akú zubnú pastu používať, aké máte možnosti a ktoré zubné pasty sú nebezpečné?

Pangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cenaPangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cena

Pangamin sa predáva ako výživový doplnok nielen pre ľudí, ale aj pre psov, domáce prasce a hydinu, pretože podporuje trávenie a chuť do jedla. Zaujalo vás to? Tak si prečítajte, s čím...

Camilia perorálny roztok na zuby – recenzia, zloženie, cena, skúsenostiCamilia perorálny roztok na zuby – recenzia, zloženie, cena, skúsenosti

Prerezávanie zúbkov je prvá ťažká kapitola v živote bábätka. Výborným prostriedkom na tlmenie bolesti je   homeopatický tekutý roztok Camilia, po ktorom sa vášmu dieťaťu uľaví.