DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1x38 g
(79.4%)
DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1x38 g
11,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok Aktiv plus+ Junior COLOSTRUM + BIO Arónia + Vápnik vo forme sypkej zmesi s príchuťou jahody. Zloženie: 100% prírodné kravské kolostrum prášok IgG40 lyofilizované, prášok z plodov Arónie (BIO kvalita), vápnik (Laktát vápenatý). Obsahuje laktózu a kazeín. Spôsob použitia Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 4 odmerky sypkej zmesi 1x denne. Sypká zmes sa zamieša do jogurtu, tvarohu, mliečnych alebo iných nápojov. Odmerka je súčasťou balenia. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1x38 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1x38 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1x38 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

KOLOSTRUM

KOLOSTRUM
12,00 €