DeVit Forte kvapky 1x20 ml
(79.4%)
DeVit Forte kvapky 1x20 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok. Olejová suspenzia s obsahom vitamínu D3 (cholekalciferol) s dávkovačom. 1 dávka obsahuje 37,5 µg vitamínu D3. Spôsob použitiaDeti od 3 rokov užívajú 1 kvapku denne po konzultácii s pediatrom. Dospelí užívajú 1-2 kvapky denne. Dávka môže byť podaná priamo do úst alebo pridaná do nápoja alebo jedla. Pri podávaní vždy zatlačte pumpičku až na doraz, aby ste zaručili, že sa podáva celá dávka. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DeVit Forte kvapky 1x20 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DeVit Forte kvapky 1x20 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s DeVit Forte kvapky 1x20 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy