Advance Nutraceutics recenzia a skúsenosti. Najlepšie výživové doplnky na trhu

Značku Advance Nutraceutics na trhu s výživovými doplnkami netreba špeciálne predstavovať. Je dobré však vedieť, prečo tento český výrobca patrí medzi najlepších na trhu a čo zákazníkom ponúka.

Advance Nutraceutics produkty

Advance Nutraceutics si zakladá na kvalite a reálnej účinnosti svojich produktov. Svojim zákazníkom ponúka široké zastúpenie výrobkov určených na zlepšenie zdravotného stavu a riešenie zdravotných problémov. Prečo sú produkty Advance Nutraceutics na trhu považované za jedny z najlepších?

Navštívte ✅ oficiálny eshop a vyberte si niektorý z jeho 47 produktov.

Spoločnosť Advance Nutraceutics

Je českou firmou, ktorá sa zaoberá výrobou prírodných prípravkov určených na podporu zdravia. Firma je na trhu viac ako 8 rokov. Za tento čas dokázala svoje produkty distribuovať okrem Českej republiky aj k nám na Slovensko a takisto do Slovinska. Jej produkty si môžete objednať nielen z internetových e-shopov, ale nájdete ich aj v kamenných lekárňach.

Spomínanou motiváciou a zároveň i stratégiou spoločnosti je vyrábať a ponúkať na trhu s výživovými doplnkami produkty, ktoré obsahujú čo najúčinnejšie látky. Potenciálnemu zákazníkovi musia svoju kvalitu preukázať maximálnym účinkom. Spoločnosť pri výrobe používa len tie najkvalitnejšie certifikované suroviny. Každá surovina, ktorá je použitá pri výrobe daného produktu, podstupuje vstupnú kontrolu.

Prečo práve Advance Nutraceutics?

Pri výstupnej kontrole musí byť dosiahnutý efekt, ktorý zabezpečí, že samotná dávka prípravku obsahuje vysokú koncentráciu účinných látok. Prioritný vplyv na zdravie majú predovšetkým prírodné látky, ktoré sú základom všetkých produktov značky Advance Nutraceutics.

Spoločnost si zakladá na najnovších poznatkoch vedeckých výskumov a na základe štúdií vytvára produkty, ktoré podstupujú prísne kontroly a prechádzajú rôznymi testami a schvaľovaniami. Za 8 rokov existencie spoločnosť presvedčila o svojej kvalite množstvo zákazníkov, ktorí sa k jej výrobkom pravidelne vracajú.

Prečo produkty Advance Nutraceutics?

 • vývoj založený na vedeckých poznatkoch,
 • vysokoúčinné látky,
 • vysokokoncentrované extrakty,
 • vstupná kontrola,
 • certifikované suroviny,
 • prírodné látky,
 • výstupná kontrola,
 • prírodné látky,
 • výroba v súlade s haccp,
 • garancia najnižšej ceny,
 • kvalita garantovaná skúsenosťami zákazníkov.

Dodanie a dostupnosť produktov

Spoločnosť tovar odosiela tovar vždy najneskôr 1 deň od doručenia objednávky. Ak vám tovar bude doručený neskôr, výrobca Advance Nutraceutics garantuje zľavu vo výške 10 eur. Informáciu o prijatí objednávky vždy dostanete emailom. Máte tak vždy prehľad o tom, v akom stave je vaša objednávka.

Advance Nutraceutics doprava zdarma

Ak sa rozhodnete, že produkt nechcete objednávať cez internet, vďaka spolupráci s kamennými lekárňami, môžete navštíviť lekáreň a produkt si kúpiť priamo na mieste. V prípade, že produkt nie je práve dostupný na sklade, lekárnik vám ho do druhého dňa vždy objedná. Na oficiálnej stránke máte k dispozícii taktiež i akciové produkty, so zľavou až do výšky 30 percent.

Cena dopravy a platba

Cena za doručenie objednávky je vždy v hodnote 1,99 eura. Vybrať si môžete doručenie za pomoci Slovenskej pošty (Express kuriér), DHL kuriérom alebo si objednávku môžete vyzdvihnúť v Zásielkovni. Doručenie je vždy do 24 hodín, pričom trasu vášho balíku môžete vždy sledovať. V prípade, že objednávate aspoň 2 kusy ktoréhokoľvek výrobku, doprava je ZADARMO.

Na stránke vám spoločnosť Advance Nutraceutics umožňuje platbu kartou online. Pri úhrade objednávky ste presmerovaní na stránku certifikovanej platobnej brány.

Výživové doplnky

Česká firma sa orientuje na všetky oblasti ľudského zdravia. Advance Naturaceutics tak pokrýva všetky požiadavky zákazníkov pre zvýšenie kvality komplexného zdravia. Všetky produkty sú určené pre zlepšenie vašej zdravotnej kondície. Pomáhajú pri liečbe, prevencii, riešia zdravotné komplikácie a napomáhajú k zvýšeniu imunity.

Výživové doplnky Advance Nutraceutics

Močové cesty, kĺby, prostata u mužov, trávenie, pamäť, kvalita pleti alebo produkty v podobe kokosového či arganového oleja, ktoré pomáhajú starať sa o vaše telo a organizmus. V každom segmente spoločnosť ponúka vysokokvalitné produkty, ktoré sú zárukou spokojnosti zákazníka.

Skúsenosti zákazníkov

Referencie, ktorými sa značka Advance Naturaceutics môže pýšiť, sú naozaj dôkazom precíznej výroby a kvalitných produktov. Väčšina zákazníkov pri jednotlivých produktoch hovorí o priaznivých účinkoch. Navyše pomer kvalita a cena je doménou výrobcu. V niektorých prípadoch ide o dlhodobejšie užívanie prípravku, v takom prípade musí mať i samotný užívateľ trpezlivosť. Nemožno čakať zázraky.

Čo český výrobca garantuje, aj skutočne dodržiava. Nielen čo sa týka kvality a maximálnych účinkoch produktov, ale taktiež o prístupe k zákazníkom hovorí i ochota a seriózna komunikácia. Podmienky doručenia a platba sú pre zákazníkov takisto veľmi priaznivé.

Zo skúseností zákazníkov:

Skúsenosti s produktmi Advance Nutraceutics heureka.sk

Top produkty Advance Nutraceutics

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 15.04.2019
Hodnotenie článku:
(84%)

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

26/04/2019 15:21
ursu

z ponuky totho eshopu som zatial skusila len garsin na chudnutie a bola som spokojna, schudla som 3 kg (s upravou stravy)

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Barefoot Be Lenka – recenzia a skúsenosti. Dámske, pánske topánky, nosiče, šatky, oblečenieBarefoot Be Lenka – recenzia a skúsenosti. Dámske, pánske topánky, nosiče, šatky, oblečenie

Barefoot obuv a nosenie detí v šatkách alebo nosičoch sa v dnešnej dobe teší čím ďalej, tým väčšej popularite. Výrobou práve týchto produktov sa zaoberá Be Lenka – slovenská značka...

Svet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradníSvet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradní

Jednou z možností, ktorú máte pri chudnutí, je zveriť tento proces do rúk špecialistom, napríklad výživovým poradcom v sieti poradní Svet zdravia. Na tieto poradne sme sa pozreli a...

Naturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenníkNaturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenník

Chudnutie je donekonečna sa opakujúcou témou, v prívale informácii sa však niektorí ľudia môžu ľahko stratiť. Riešenie sa snaží ponúknuť sieť predajní, resp. výživových poradní...