Dr. Max – recenzia a skúsenosti s online aj kamennou lekárňou

Vitamíny a minerály, produkty zdravej výživy, lieky, kozmetika, výrobky pre každú časť vašej domácnosti či elektronika. Ponuka e-shopu Dr.Max je veľmi široká. Zákazníkom ponúka i vlastné produkty a s pravidelnosťou na svojej stránke pripravuje akcie a zľavy. Dr. Max sa hrdí prvotriednou starostlivosťou o zákazníka. Snaží sa neustále napĺňať svoje hodnoty a poslanie – inovatívnosť, zodpovednosť, dôvera, tímovosť a starostlivosť.

Lekáreň Dr.Max - hodnotenie, recenzie a skúsenosti

Prečo je Dr. Max zákazníkmi považovaný za kvalitný? Aké služby ponúka, aké sú ceny produktov a skúsenosti s nákupom? Oplatí sa zapojiť do vernostného programu? Na tieto otázky sme odpovedali v článku.

Produkty za výborné  ceny

Lekárne Dr. Max na Slovensku fungujú už od roku 2006 a postupne sa v očiach zákazníkov stali synonymom spoľahlivosti. Okrem kamenných lekární svoj tovar tento predajca ponúka aj v prehľadnom e-shope. Základom je široký výber produktov, ponuka kvalitných služieb a odborného poradenstva. Dr. Max si kladie za cieľ starostlivosť o zdravie zákazníkov a pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť sa snaží posilniť prevenciu a zdravý životný štýl.

V jeho ponuke nájdete okrem rôznych známych značiek aj produkty Dr. Max, konkrétne ide o viac ako 400 produktov pre potreby celej rodiny. Portfólio výrobkov danej značky zahŕňa lieky na bolesť, vitamíny a minerály, kozmetiku, doplnky stravy a lokálne produkty na liečbu tráviacich problémov, kĺbov a svalov, dýchacích ciest či na podporu kardiovaskulárneho systému.

Dr. Max tak ponúka alternatívy voči značkovým produktom za prijateľnú cenu, pričom zachováva kvalitu. Pri výbere produktov do svojho portfólia spolupracuje s renomovanými a certifikovanými výrobcami. Zloženie jednotlivých produktov aj dávkovanie a spôsob použitia sú vždy podrobne popísané pri každom výrobku. Kvalita produktov Dr. Max je pravidelne overovaná nezávislými testami.

Ceny produktov sú buď porovnateľné, alebo nezriedka lepšie oproti konkurencii. Často ich výrobca podporuje rôznymi akciami, napr. 2+1 zadarmo s Dr. Max Club alebo každý mesiac aktualizovaným letákom.

Dr. Max Club – výhody

Svojim zákazníkom ponúka množstvo výhod. Okrem spomínanej akcie 2+1 zadarmo, ktorá platí na všetky produkty s logom Dr.Max po celý rok, sú to výhodné klubové ceny, zľava na recept, darček k sviatku (narodeniny a meniny), doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € a možnosť vrátiť tovar do 14 dní (týka sa to produktov s logom Dr. Max). Pre verných zákazníkov ponúka navyše 50 % zľavu na všetky vyšetrenia v jednej z vybraných lekární.

Zákazníkom vychádza v ústrety i možnosťou stať sa členom Dr. Maxu Clubu rôznymi spôsobmi – priamo v lekárni, v aplikácii alebo na webe vyplnením formulára.

Skúsenosti s e-shopom Dr.Max

Zákazníci celkovo e-shop chvália, nielen výrobky s logom Dr. Max, ale vo všeobecnosti široký sortiment produktov. Slová chvály sa týkali prehľadnosti obchodu, kvality komunikácie i dodacej lehoty. Spotrebiteľom sa pozdávajú ceny v e-shope a zaujímavé akcie na obľúbené produkty. Mnohí považujú dodanie tovaru za extra rýchle, niektorým sa, naopak, zdala dodávka zdĺhavá.

Chvália možnosť vyzdvihnutia v predajni (kamennej lekárni) i dopravu zdarma nad istú sumu. Čo sa týka priamo výrobkov Dr. Max, zákazníci veľmi často kladne hodnotia zloženie, kvalitu aj cenu a považujú ich za osvedčené.

Kamenné predajne majú zákazníci radi aj vďaka ich prehľadnému dizajnu. Veľkým plusom býva aj personál, ktorý ochotne poradí aj v prípade, že človek nevie, aký liek alebo doplnok potrebuje na riešenie svojho zdravotného problému.

Top produkty značky Dr.Max


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Barefoot Be Lenka – recenzia a skúsenosti. Dámske, pánske topánky, nosiče, šatky, oblečenieBarefoot Be Lenka – recenzia a skúsenosti. Dámske, pánske topánky, nosiče, šatky, oblečenie

Barefoot obuv a nosenie detí v šatkách alebo nosičoch sa v dnešnej dobe teší čím ďalej, tým väčšej popularite. Výrobou práve týchto produktov sa zaoberá Be Lenka – slovenská značka...

Svet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradníSvet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradní

Jednou z možností, ktorú máte pri chudnutí, je zveriť tento proces do rúk špecialistom, napríklad výživovým poradcom v sieti poradní Svet zdravia. Na tieto poradne sme sa pozreli a...

Naturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenníkNaturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenník

Chudnutie je donekonečna sa opakujúcou témou, v prívale informácii sa však niektorí ľudia môžu ľahko stratiť. Riešenie sa snaží ponúknuť sieť predajní, resp. výživových poradní...