Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť

GymBeam.sk recenzia a skúsenosti. Výpredaje áno, zľavové kódy nie

GymBeam poznajú takmer všetci fanúšikovia kulturistiky, fitness a zdravého životného štýlu ako e-shop s výživovými doplnkami, oblečením či pomôckami na cvičenie. GymBeam ale zároveň ponúka aj vlastné produkty z tejto oblasti.

Gymbeam.sk má výborné recenzie a skúsenosti

V článku sa pozrieme na sortiment týchto produktov, na ich kvalitu, ceny a skúsenosti užívateľov z recenzií.

Navštívte ✅ oficiálny eshop a vyberte si niektorý z jeho 10 000+ produktov.

Značkové produkty za rozumné ceny

Samotný e-shop GymBeam vznikol v roku 2013 a jeho majitelia od počiatku stavili na starostlivý výber produktov do svojej ponuky, pri ktorom spolupracujú s vrcholovými športovcami a profesionálmi z oblasti výživy.

V roku 2014 okrem predaja produktov iných značiek v e-shope predstavili prvý produkt svojej rovnomennej značky GymBeam. Odvtedy portfólio rozšírili o desiatky nových produktov – proteíny, spaľovače tukov, aminokyseliny, vitamíny či minerály. V ponuke nájdete aj fitness jedlo, rôzne fitness tyčinky a pochutiny i tzv. superpotraviny nabité kvalitnými živinami. Okrem toho nájdete v produktovom portfóliu aj „nejedlé“ produkty ako šejkre, oblečenie, uteráky, rukavice, opasky či ďalšie pomôcky na cvičenie.

GymBeam si kladie za cieľ ponúknuť alternatívy voči ostatným značkovým produktom za prijateľnú cenu, avšak pri zachovaní kvality.

Výhody GymBeam eshopu

Čo sa týka kvality a potravinovej bezpečnosti, nemusíte mať žiadne obavy. Produkty GymBeam nie sú vyrábané niekde v garáži alebo v sklade „na kolene“, ale výroba prebieha u plne akreditovaných farmaceutických výrobcov v Nemecku. Zloženie jednotlivých produktov je dôkladne prepracované tak, aby bolo účinné, no zároveň zdravotne bezpečné. Kvalita produktov GymBeam je pravidelne testovaná štátnymi kontrolnými orgánmi.

Gymbeam produkty sú lacné. Výpredaje nahrádzajú zľavové kódy

Čo sa týka ceny, produkty GymBeam sú na tom zväčša lepšie oproti konkurencii. Výrobca ich často podporuje rôznymi akciami, vďaka ktorým môžete ušetriť nejaké to euro alebo získať daček k nákupu zadarmo.

Dôkazom obľúbenosti týchto produktov je, že ich nenájdete iba v samotnom e-shope GymBeam, ale tiež v ďalších cca 16 e-shopoch s výživovými doplnkami či zdravou výživou.

Gymbeam výživové doplnky majú kladné recenzie

Skúsenosti užívateľov s produktmi GymBeam

Užívatelia si pochvaľujú najmä cenu týchto produktov, ktorá je spravidla o niečo nižšia než pri konkurenčných výživových doplnkoch. Podľa recenzií taktiež produkty GymBeam v ničom nezaostávajú za konkurenciou z hľadiska kvality a účinkov.

Väčšina produktov GymBeam má pozitívne hodnotenie, našiel sa ale aj prípad, kedy produkt obsahoval zložku, na ktorú boli niektorí užívatelia precitlivení a spôsobila im alergickú reakciu v podobe vyrážok.

Výživové doplnky GymBeam

Široký výber produktov za jedinečné akciové ceny nájdete priamo na stránke ✅ eshopu.

Pri proteínoch GymBeam mávajú niektorí užívatelia problém s niektorými príchuťami – to je však všeobecne problém proteínov, nakoľko proteín ako taký je bez chuti a výsledná príchuť je vždy kompromisom medzi chuťovým zážitkom a použitými aromatickými látkami (s ktorými to nie je dobré preháňať).

Naopak, užívatelia si veľmi chvália chuť viacerých fitness potravín, ako napr. arašidové maslo s kokosom, bezkalorický čokoládový sirup či proteínový puding.

Z recenzií produktov GymBeam:

Recenzie GymBeam proteínu heureka.sk

Top produkty značky GymBeam

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 12.04.2019
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Michal Toma

Odmalička ma bavilo rozoberať a skladať rôzne prístroje a zisťovať, ako fungujú. Podobne dokážem rozobrať na súčiastky aj informácie a vyrobiť z...


Komentáre

15/04/2019 15:12
petra

velmi dobry eshop, parkrat som odtial objednavala a vzdy som bola spokojna - tovar super, rychle dorucenie, bez problemy priebeh od objednavky az po dorucenie

19/04/2019 12:15
Fero

Z GymBeam.sk objednávam dosť často a ešte ani raz som nemal negatívnu skúsenosť. Potešia najmä ceny ich vlastných produktov, ktoré sú viac než výhodné oproti konkurenčným svetovým značkám.

22/04/2019 10:17
Viki

Expresne vybavenie kazdej mojej objednavky, super ponuka a velmi dobre ceny.

29/04/2019 15:47
Jano

ore mna NAJLEPSI ESHOP s doplnkami pre sportovcov!!!!

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Svet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradníSvet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradní

Jednou z možností, ktorú máte pri chudnutí, je zveriť tento proces do rúk špecialistom, napríklad výživovým poradcom v sieti poradní Svet zdravia. Na tieto poradne sme sa pozreli a...

Naturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenníkNaturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenník

Chudnutie je donekonečna sa opakujúcou témou, v prívale informácii sa však niektorí ľudia môžu ľahko stratiť. Riešenie sa snaží ponúknuť sieť predajní, resp. výživových poradní...

Advance Nutraceutics recenzia a skúsenosti.  Najlepšie výživové doplnky na trhuAdvance Nutraceutics recenzia a skúsenosti. Najlepšie výživové doplnky na trhu

Značku Advance Nutraceutics na trhu s výživovými doplnkami netreba špeciálne predstavovať. Je však dobré vedieť, prečo tento český výrobca patrí medzi najlepších na trhu a čo zákazníkom...