EDENPharma VITAMÍN K2 Forte tbl 1x30 ks
(80%)
EDENPharma VITAMÍN K2 Forte tbl 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok vitamín K2 - menachinó; Vitamín K prispieva k uržaniu zdravých kostí. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi. Spôsob použitiaDospelým sa odporúča užiť 1x denne 2 tablety, po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Deťom a tehotným ženám sa odporúča 1x denne 1 tabletu. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 ; Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí. 

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o EDENPharma VITAMÍN K2 Forte tbl 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka EDENPharma VITAMÍN K2 Forte tbl 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s EDENPharma VITAMÍN K2 Forte tbl 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy