Engelhard Arzneimittel and CO. Nisita masť 10 g
(78%)
Engelhard Arzneimittel and CO. Nisita masť 10 g

Zloženie, užívanie, účinky

Nosová masť sa používa pri suchej nosovej sliznici: - k podpore liečby upchatého nosa, napr. pri nádche, - k čisteniu a zvlhčovaniu nosovej sliznice, napr. pri suchom vzduchu v miestnosti, - k uvoľňovaniu zaschnutého hlienu a nečistôt, - k ochrane nosovej sliznice proti usadzovaniu alergénov zo vzduchu. Prípravok je vhodný pre dospelých, deti a kojencov. Spôsob použitiaNiekoľkokrát denne sa nanesie do každej nosovej dierky cca 1 cm dlhý prúžok masti. Zasunie sa  pritom hrdlo tuby čo najhlbšie do každého nosového otvoru, vytlačí sa trochu masti a ľahkým stlačením nosa medzi dvoma prstami ju rovnomerne rozotrie po nosovej sliznici.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Engelhard Arzneimittel and CO. Nisita masť 10 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Engelhard Arzneimittel and CO. Nisita masť 10 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Engelhard Arzneimittel and CO. Nisita masť 10 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy