GENERICA Silymarin 140 90 kapsúl
(82.2%)
GENERICA Silymarin 140 90 kapsúl

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok s obsahom rastlinného extraktu (Extractum Cardui mariae) a esenciálnych fosfolipidov, so sladidlom (sorbitol). Extrakt zo semena rastliny pestrec mariánsky (80%) zodpovedá 140,0 mg silymarínu v 1 kapsule.   Obsahuje sójový olej a sójový lecitín.   Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú celé, nerozhryznuté, zapíjajú sa malým množstvom ;   Upozornenia: Silymarin 140 Generica užívajú dospelí, nevhodný pre deti všeobecne. Silymarin 140 Generica sa nepoužíva počas tehotenstva a dojčenia. Prípravok neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku! Dodržiavajte pečeňovú diétu a zákaz užívania alkoholických nápojov. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale!  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GENERICA Silymarin 140 90 kapsúl myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GENERICA Silymarin 140 90 kapsúl

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GENERICA Silymarin 140 90 kapsúl spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Forever Daily

Forever Daily
18,70 €