GENERICA Urologica probiakut cps 1x30 ks
(77.2%)
GENERICA Urologica probiakut cps 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

CRANMAX ® je vysoko koncentrovaný extrakt, ktorý sa získava z celého ovocia (z 34 kg čerstvých brusníc), a tak poskytuje plné spektrum účinných látok z brusníc. Hoci proanthokyanidíny (PAC) sú zvyčajne považované za hlavné aktívne zložky brusníc, ďalšie aktívne zložky, ako antokyany, polyfenoly a triesloviny, hrajú tiež úlohu v prevencii infekcii močových ciest a adhéziu baktérií na stenách močových ciest. 500 mg extraktu CRANMAX ® obsahuje 36 mg PAC Špeciálna ochranná technológia BioShield ® predstavuje ochranný obal z brusnicových vlákien, ktorý chráni účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebávanie a predĺženie účinku. Živé bakteriálne kultúry sú chránené proti vplyvom žalúdočných a žlčových kyselín vďaka technológií mikroenkapsulácia. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne po dobu minimálne 2 týždňov, pokračovacia dávka je 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GENERICA Urologica probiakut cps 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GENERICA Urologica probiakut cps 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GENERICA Urologica probiakut cps 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy