GreenFood Imunix s Beta glukánmi 90 kapsúl
(80.6%)
GreenFood Imunix s Beta glukánmi 90 kapsúl

Zloženie, užívanie, účinky

GreenFood Nutrition Immunix & Beta-glucans 90 kapsúl Beta glukány sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta glukány možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a na obranu proti ochoreniam horných dýchacích ciest. Okrem Beta glukánov sú vo výrobku obsiahnuté aj Vitamín C, vysoko koncentrovaný extrakt z Kurkumy (90%), Lysin, Vitamín D3, Zinok v chelátovej väzbe a šípkový extrakt pre postupné vstrebávanie. Imunix s Beta glukány tvoria účinnú vyváženú zmes. Imunix s Beta glukány vyhľadávajú ľudia orientovaní na posilnenie imunity a potláčanie prejavov stresu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GreenFood Imunix s Beta glukánmi 90 kapsúl myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GreenFood Imunix s Beta glukánmi 90 kapsúl

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GreenFood Imunix s Beta glukánmi 90 kapsúl spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy