HiPP Natal Nápoj pre dojčiace mamičky instantný granulovaný v prášku 1x200 g
(84%)
HiPP Natal Nápoj pre dojčiace mamičky instantný granulovaný v prášku 1x200 g
6,89 €

Zloženie, užívanie, účinky

Nápoj v prášku (instantný, granulovaný) pre dojčiace mamičky obsahuje extrakt z bylín (medovka, žihľava, rasca, anýz, fenikel, jastrabina lekárska), Pimpinella anisum (anýz), Foeniculum vulgare (fenikel), Carum carvi (rasca), Galega officinalis (jastrabina) napomáhajú podporovať tvorbu materského mlieka. pri nedostatočnej tvorbe materského mlieka pre dojčiace matky k celodennému pitiu Spôsob použitiaNápoj sa štandardne pripraví z pitnej vody a 8g nápoja v prášku. Vmiešajú sa 4 čajové lyžičky prášku do 200 ml (1 šálky, hrnčeka) prevarenej teplej alebo studenej vody a premieša sa. Odporúča sa konzumovať 2 šálky denne. Upozornenie: Uchovávať mimo dosahu detí pri teplote 20°C a pri vlhkosti do 70%. Po otvorení spotrebovať do 6 mesiacov.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o HiPP Natal Nápoj pre dojčiace mamičky instantný granulovaný v prášku 1x200 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka HiPP Natal Nápoj pre dojčiace mamičky instantný granulovaný v prášku 1x200 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s HiPP Natal Nápoj pre dojčiace mamičky instantný granulovaný v prášku 1x200 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

VitaD3caps

VitaD3caps
22,31 €