Kompava Zen Whey - stévia, čokoláda/višňa 1x500 g
(82.8%)
Kompava Zen Whey - stévia, čokoláda/višňa 1x500 g

Zloženie, užívanie, účinky

Rýchlo vstrebateľný proteín s vysokoaktívnym, anabolickým a regeneračným účinkom. Zen Whey proteín je zložený z vysoko kvalitného srvátkového a mliečneho proteínového koncentrátu. Vďaka vysokému obsahu esenciálnych aminokyselín BCAA v pomere 2:1:1, dôležitej aminokyseliny L-lyzínu, vitamínom a minerálom, je vhodný pre každého športovca, ktorý nechce stratiť svoj natrénovaný potenciál. Ďalšími benefitmi sú obsiahnuté enzýmy, ktoré podporujú normálne trávenie a vstrebávanie. Je vhodný pre začiatočníkov ale aj pokročilých. Ženy si ho obľúbia vďaka jeho lahodným chutiam a len 117 kcal v jednej dávke.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kompava Zen Whey - stévia, čokoláda/višňa 1x500 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kompava Zen Whey - stévia, čokoláda/višňa 1x500 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Kompava Zen Whey - stévia, čokoláda/višňa 1x500 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy