nefdesanté BRUSNICE D-MANÓZA ŽIHĽAVA tbl 6x10 (60 ks)
(80%)
nefdesanté BRUSNICE D-MANÓZA ŽIHĽAVA tbl 6x10 (60 ks)

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok je kombinácia extraktu z brusníc, žihľavy dvojdomej, s obsahom D-manózy a vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1 až 4 krát denne. Tableta sa užije vcelku a zapije dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenia: Nie je vhodný pre deti. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí na suchom mieste pri teplote do 25 °;

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o nefdesanté BRUSNICE D-MANÓZA ŽIHĽAVA tbl 6x10 (60 ks) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka nefdesanté BRUSNICE D-MANÓZA ŽIHĽAVA tbl 6x10 (60 ks)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s nefdesanté BRUSNICE D-MANÓZA ŽIHĽAVA tbl 6x10 (60 ks) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy