NUPO Hotový Nápoj Čučoriedka & Granátové jablko 1 x 330ml PET
(81.4%)
NUPO Hotový Nápoj Čučoriedka & Granátové jablko 1 x 330ml PET
3,29 €

Zloženie, užívanie, účinky

NUPO Hotový nápoj Čučoriedka & Granátové jablko  - Potravina,  nápoj určený pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určená na regulovanie telesnej hmotnosti, čiastočná náhrada stravy. Koktail obsahuje 201 kalórií a najmenej 30 % denného doporučeného množstva vitamínov a minerálnych látok podľa smernice 96/8/EC o potravinách určených pre využitie energie - výživa k znižovaniu hmotnosti. Tento produkt nie je úplnou náhradou stravy je nutné kombinovať s potravinami.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NUPO Hotový Nápoj Čučoriedka & Granátové jablko 1 x 330ml PET myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NUPO Hotový Nápoj Čučoriedka & Granátové jablko 1 x 330ml PET

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s NUPO Hotový Nápoj Čučoriedka & Granátové jablko 1 x 330ml PET spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy