ORGANIKA Benedikt lekársky 60 kapsúl
(83.6%)
ORGANIKA Benedikt lekársky 60 kapsúl

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) s obsahom benedikta lekárskeho (sušená nadzemná časť) 500 mg v jednej vegánskej kapsule. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie iba pre dospelých 2 kapsuly 3x denne. Užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody. Upozornenia: Nie je určený pre deti a tehotné ženy. Pri zvýšenej citlivosti na rastliny čeľade astrovité/zložnokveté a tiež ak symptómy pretrvávajú, alebo sa zhoršujú, konzultujte užívanie s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu a chlade.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ORGANIKA Benedikt lekársky 60 kapsúl myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ORGANIKA Benedikt lekársky 60 kapsúl

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s ORGANIKA Benedikt lekársky 60 kapsúl spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

HERICIUM

HERICIUM
25,60 €