PRO-VEN Adult Acidophilus & Bifidus - 50 Billion cps 1x14 ks
(78.2%)
PRO-VEN Adult Acidophilus & Bifidus - 50 Billion cps 1x14 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Popis a určenie Výživový doplnok určený na krátkodobé užívanie. Obsahuje vysoký počet živých baktérií, pre ich krátkodobé, intenzívne doplnenie v prípade potreby, napríklad pri používaní antibiotík. Zloženie: 1kapsula •Lactobacillus acidophilus CUL60 187,5 mg •Lactobacillus acidophilus CUL21 187,5 mg •Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL34 55,6 mg •Bifidobacterium bifidum CUL20 v mixe s vyššie uvedeným Použitie: Užívajte denne jednu kapsulu výživového doplnku s jedlom. Pri súbežnom užívaní s antibiotikami, užite minimálne 2 hodiny pred užitím antibiotika. Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Uskladňujte v originálnom balení na suchom mieste pri teplote do 25 °C. VYSOKÝ POČET VEDECKY ŠTUDOVANÝCH LAB4 ACIDOPHILUS A BIFIDUS PRE KRÁTKODOBÉ UŽÍVANIE. Bez alergénnych zložiek. Obsahuje vysoký počet vedecky skúmaných Lab4 Acidophilus a Bifidus priateľských baktérií, najkomplexnejšie skúmanú skupinu priateľských baktérií spomedzi dostupných produktov v Spojenom kráľovstve. Vysoká dávka pre krátkodobé intenzívne doplnenie baktérií v prípade potreby, napríklad pri používaní antibiotík.   Aktívne látky Bifidobacterium animalis (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium lactis (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry)

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o PRO-VEN Adult Acidophilus & Bifidus - 50 Billion cps 1x14 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,79€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka PRO-VEN Adult Acidophilus & Bifidus - 50 Billion cps 1x14 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s PRO-VEN Adult Acidophilus & Bifidus - 50 Billion cps 1x14 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy