Relaxan - prírodné antidepresívum
(82.6%)
Relaxan - prírodné antidepresívum

Zloženie, užívanie, účinky

Relaxan - depresiaŠafrán - Crocus SativusVýživový doplnok Relaxan je extrakt z byliny Crocus Sativus - Šafrán. Bolo vedecký dokázané že šafrán ma pozitívny vpyv na depresiu a hystorický ho na zlepšenie nálady a relax používali už starý Peržania. Podľa Teheránskej univerzity má čistý výťažok zo šafránu antidepresívny účinok porovnateľný s klasickými antidepresívami a nemá vedľajšie účinkyÚčinky Šafránu:liečba depresieporuchy nervového systému,nespavosťkrčeasthmabolesti žalúdkarenálna kolikauvoľnuje napätierelaxácia mysleDepresiaDepresia znepríjemňuje život mnohým ľuďom, je to zhluk viacerých faktorov ktoré negatívne vplývajú na psychycké zdravie a zťažujú bežné činnosti. Ľudia v depresii prepadaj úzkosti, smútku, majú pesimistické myslenie a podliehajú é príznaky depresie:únava, úzkosť a pocit prázdnapocit beznádeje, pesimistiké postojeneschopnosť, neváženie si samého sebanespavosťchudnutierozmýšlanie o samovražde a smrtibolesť hlavybolesť svalovhnačkaporuchy sexualitystresznížená kapacita pamäte Zloženie:šafrán (1 talbeta obsahuje 150mg šafránu), flocel, maltodextrín, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý)Dávkovanie:2x 1 tableta za deň - pred jedlom Objem: 60 tablietUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Relaxan - prírodné antidepresívum myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 49,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Relaxan - prírodné antidepresívum

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Relaxan - prírodné antidepresívum spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy