SWISS GLUKOSAMINE&CHONDROITIN SULFATE 900 mg cps 1x150 ks
(83.6%)

Zloženie, užívanie, účinky

Glucosamine & Chondroitin Sulfate 900 mg Výživový doplnok   Každá kapsula obsahuje: (900mg) Glukosamín sulfát ...............500 mg Chondroitín sulfá mg  Produkt neobsahuje: chemické konzervačné látky, prídavné ochucovadlá, farbivá, sladidlá, mlieko, obilie, sóju, lepok, pšenicu alebo kvasnice. Spôsob použitiaPrípravok sa užíva u dospelých v dávke 1 tableta 3x denne s jedlom. Odporúča sa užívať minimálne 4 týždne. Upozornenie: Neodporúča sa užívanie v tehotenstve a dojčiacim ženám alebo pri alergii na morské kôrovce a mäkkýše. Užívanie konzultujte so svojím lekárom pri bolestiach žalúdka alebo čriev alebo pri poruche vyprázdňovania čriev. Pri vzniku alergickej reakcie prerušte užívanie. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti na Heureka.sk

Chcete vedieť, čo si o SWISS GLUKOSAMINE&CHONDROITIN SULFATE 900 mg cps 1x150 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 27,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka SWISS GLUKOSAMINE&CHONDROITIN SULFATE 900 mg cps 1x150 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s SWISS GLUKOSAMINE&CHONDROITIN SULFATE 900 mg cps 1x150 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy