TEREZIA RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ cps 50+10 (60 ks)
(77.4%)
TEREZIA RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ cps 50+10 (60 ks)

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok obsahuje Rakytník Rešetliakový, ktorého plody obsahujú vitamín C a ďalšie aktívne látky (vitamíny skupiny B, ).   Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje zmes 350 mg 100 % prášku plodov RAKYTNÍKA REŠETLIAKOVÉHO (Hippophae rhamnoides) bez prímesí. Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v dávke 2 kapsuly 2x denne pred jedlom po dobu 3-6 mesiacov. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o TEREZIA RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ cps 50+10 (60 ks) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka TEREZIA RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ cps 50+10 (60 ks)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s TEREZIA RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ cps 50+10 (60 ks) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy