UNICATUM CHONDRO Rašelinový balzam 1x250 ml
(78.2%)
UNICATUM CHONDRO Rašelinový balzam 1x250 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Masážny prípravok po namáhavej každodennej činnosti s obsahom bylinných extraktov. Vyvážené zloženie balzamu zaručuje široký a silný účinok. Obsiahnuté účinné látky prinášajú úľavu pri svalovom preťažení, bolestiach kĺbov, svalov a chrbtice. Unicatum Chondro sa vyrába z extraktu pravej rašeliny a bylinných výťažkov prvotriednej kvality. Spôsob použitiaPo nanesení na príslušné miesto sa má zľahka vmasírovať také množstvo balzamu, aké pokožka absorbuje. Aplikovať sa má na čistú pokožku. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť. Na zvýšenie účinnosti možno použiť aj zábal. Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, so sliznicami a s poranenou pokožkou. Uchovávajte mimo dosahu detí. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z bioaktívnych zložiek prípravku. V takom prípade je nutné prerušiť aplikáciu a pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadať lekára. Veľmi intenzívne sčervenanie pokožky je prirodzené, a je prejavom žiaduceho prekrvenia. Dermatologicky testované. Uchovávať sa odporúča na suchom mieste pri izbovej teplote.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o UNICATUM CHONDRO Rašelinový balzam 1x250 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka UNICATUM CHONDRO Rašelinový balzam 1x250 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s UNICATUM CHONDRO Rašelinový balzam 1x250 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy