Valeant Silectus sirup s príchuťou jahody Valeant 150 ml
(77.8%)
3,79 €

Zloženie, užívanie, účinky

• Výťažok z kvetu Bazy čiernej (Sambucus nigra) 3,7mg/6ml - Zmenšuje opuch sliznice a podporuje imunitný systém • Výťažok z vňate Železníka lekáreskeho (Verbena offi cinalis) 3,7 mg/6 ml - Znižuje nepríjemný pocit škriabania v hrdle a šteklenia v nose • Výťažok z koreňa Ibiša lekárskeho (Althaea offi cinalis) 3,7 mg/6 ml - Znižuje bolesť v krku a pôsobí protizápalovo • Výťažok z vňate šťavela (Rumax crispus) 1,5 mg/6ml • Výťažok z vňate horca  (Gentiana lutea) 1,2 mg/6ml - Uľahčuje trávenie Dávkovanie: Dospelí a deti vo veku 12 rokov a viac 7ml (1 1/2 čajovej lyžičky) 3 × krát denne. Deti vo veku od 6 –11 rokov 3,5 ml (3/4 čajovej lyžičky) 3 × denne. Deti vo veku 3 až 5 rokov 2 ml (1/2 čajovej lyžičky) 3 × denne.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti na Heureka.sk

Chcete vedieť, čo si o Valeant Silectus sirup s príchuťou jahody Valeant 150 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,79€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Valeant Silectus sirup s príchuťou jahody Valeant 150 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Valeant Silectus sirup s príchuťou jahody Valeant 150 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy