VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet
(82%)
VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet
pilulka.sk15,95 €Do obchodu pilulka.sk
gymbeam.sk15,95 €Do obchodu gymbeam.sk
najlekaren.sk16,75 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk16,79 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet BIO Multivitamin Vitality Support je vegánsky komplexný multivitamín v kapsuliach v BIO kvalite, ktorý je obohatený o vybrané minerálne látky. Pomáha podporiť vitalitu a zdravie, zároveň je výnimočný vďaka použitým prírodným rastlinným extraktom z ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje široké spektrum esenciálnych látok, ktoré je potrebné pravidelne prijímať z externých zdrojov pre zabezpečenie ich dostatočného množstva v organizme.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support 60 tabliet spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

STERIMAR Cu

STERIMAR Cu
9,79 €