Zloženie, užívanie, účinky

Walmark Dialevel: Unikátna kombinácia troch aktívnych látok (kyseliny alfa-lipoovej, extraktu zo škorice a chrómu) Vhodné pre diabetikov, pre-diabetikov v režime všeobecných preventívnych opatrení (diéta, cvičenie), osoby s poruchou glukózovej tolerancie a osoby s nadváhou Vyrobené držiteľom certifikátu GMP Extrakt zo škorice, chróm a kyselina alfa-lipoová Bezpečné pri dlhodobom užívaní Účinky: Škorica prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi Chróm prispieva k správnemu metabolizmu makroživín a prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi Kyselina alfa-lipoová sa niekedy nazýva ako vitamín B13  Denná dávka obsahuje: tbl.  % RVH* Kyselina alfa-lipoová 200,0 mg - Škorica (Cinnamomum cassia)   extrakt 18:1 (ekviv. 1000 mg/1 tbl.)       55,6 mg - Chróm 60,0 µg 150 Výživové doplnky od spoločnosti Walmark sa vyrábajú v súlade s certifikátom GMP. Tento certifikát je udeľovaný len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte pred tým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických liečiv, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.   Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole lieč; Certifikát zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o WALMARK DIALEVEL tbl 1x60 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,79€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka WALMARK DIALEVEL tbl 1x60 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s WALMARK DIALEVEL tbl 1x60 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy