Walmark Marťankovia Gummy Jar - Leto želatínové tablety, príchuť čučoriedka, citrón, jahoda, mandarínka 50 ks
(78.6%)
Walmark Marťankovia Gummy Jar - Leto želatínové tablety, príchuť čučoriedka, citrón, jahoda, mandarínka 50 ks
pilulka.sk8,14 €Do obchodu pilulka.sk
najlekaren.sk14,57 €Do obchodu najlekaren.sk
drmax.sk7,79 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Marťankovia Gummy Jar-Leto želatínové tablety 50 ks Multivitamíny so špecifickým zložením na podporu zdravia, imunity a vitality v jarnom a letnom období. Nové príchute a väčšie tvary! Chutné želatínové tablety s príchuťou jahody, čučoriedky, citróna, mandarínky. Vitamíny C, D3 a A prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Walmark Marťankovia Gummy Jar - Leto želatínové tablety, príchuť čučoriedka, citrón, jahoda, mandarínka 50 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 8,14€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Walmark Marťankovia Gummy Jar - Leto želatínové tablety, príchuť čučoriedka, citrón, jahoda, mandarínka 50 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Walmark Marťankovia Gummy Jar - Leto želatínové tablety, príchuť čučoriedka, citrón, jahoda, mandarínka 50 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy