Zlatý dúšok s hubou Maitake
(78.2%)
Zlatý dúšok s hubou Maitake

Zloženie, užívanie, účinky

Zlatý dúšok, kávovinový nápoj s hubou Maitake Doplnok výživy Nápoj Zlatý dúšok je síce kávovinový nápoj, no neobsahuje kofeín. Je vhodnou alternatívou kávy a nemá žiadne vedľajšie účinky. Obsahuje hubu maitake a čakanku. Huba maitake patrí medzi liečivé huby a je roky v Číne vyhľadávaná a používaná pre svoje pozitívne účinky. Čakanka: používa sa na zvýšenie chuti do jedl je účinná pri chronických ochoreniach žlčníka chráni aj pečeň, najmä pred chronickými ochoreniami je vhodná pre diabetikov, pomáha zmierňovať príznaky cukrovky upravuje trávenie, posilňuje činnosť tráviaceho traktu zmierňuje zápaly pomáha v boji proti ekzémom je účinná proti zápche urýchľuje rast vlasov pomáha pri zápaloch očí Použitie huby Maitake: Podpora imunity - napr. pri oslabenej imunite, nachladnutí, častých stresoch a pod. V Japonsku je populárne časté používanie maitake ako doplnku stravy, v dávkach 3-7 gramov 3-5x denne, s presvedčením o jeho preventívnych a imunostimulačných účinkoch u osôb s diabetom, vysokým krvným tlakom, rakovinou či ako podpora organizmu pod chemoterapeutickou liečbou. Pomocník pri riešení záležitostí: regulácia krvného tlaku, hladín glukózy, inzulínu, séra a lipidov v pečeni - ovplyvňuje hladiny cholesterolu, triglyceridov a fosfolipidov. podpora konvenčnej liečby hemoroidov a gastritíd. Podpora regulácie váhy. Prírodný zdroj minerálov a vitamínov - obsahuje draslík, vápnik a horčík, vitamíny B2, B5 (niacín), D2, vlákninu a aminokyseliny Obsahuje betaglukány, ktoré boli v 80. rokoch označené ako aktívna zložka podporujúca imunitné reakcie organizmu. Maitake obsahuje alfa a beta glukány, betaglukány však prevažujú. Zloženie: sušený extrakt z praženého jačmeňa a praženej čakanky, huba Maitake 5%.Príprava: 1-2 kávové lyžičky zmesi nasypeme do šálky a zalejeme horúcou, nie vriacou ávkovanie: 1 šálka maximálne 4 x denneObsah: 100 g (40 šálok) Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Zlatý dúšok s hubou Maitake myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Zlatý dúšok s hubou Maitake

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Zlatý dúšok s hubou Maitake spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

CYS-CONTROL

CYS-CONTROL
7,39 €