Fitness centrum pre ženy? Contours! Skúsenosti hovoria áno

Každá z nás si raz za čas povie, že by bolo načase začať cvičiť. Nie každá z nás ale vie ako začať. Aká je správna technika posilňovania? Ako cvičiť tak, aby som sa nezranila? 

Cvičenie plank na karimatke

Nájde sa v posilňovni niekto, kto mi poradí s nastavením posilňovacích strojov? Koľko opakovaní mám na stroji vykonať a koľkokrát do týždňa mám cvičiť, aby som mala krajšiu a vyšportovanejšiu postavu? Bude ma to vôbec baviť a budem mať na cvičenie čas? Riešenie sa volá Contours fitness!

Posilňovňa iba pre ženy

Od cvičenia v posilke nás častokrát odradí práve to, že sme ju nikdy nenavštívili a preto nevieme, ako to tam vlastne funguje. Najmä staršia generácia žien vníma telocvične ako mužské teritórium, do ktorého by nikdy nevstúpila. Táto situácia má však jednoduché riešenie. Začnite chudnúť a formovať svoju postavu v dámskej posilňovni Contours fitness, v ktorej stretnete ženy s rovnakým cieľom! Nečakajte a vyskúšajte špeciálny kruhový tréning pre ženy - jednoduchý a nenáročný program (aj pre) časovo vyťažené ženy.

Telocvične Contours aktuálne fungujú v 9 krajinách sveta: v Austrálií, Brazílií, USA, vo Veľkej Británií, v Čechách, Južnej Afrike, Singapure, v Malajzií a na Slovensku.

Výhody a zdravotné benefity Contours fitness

Vďaka pravidelnému cvičeniu a úprave stravovania sa už čoskoro budete tešiť z lepšej kondície, nižšej telesnej hmotnosti a zníženého podielu tuku v tele. Pravidelným cvičením formujete svoju postavu, bojujete proti stresu i starnutiu.

Okrem fyzickej zmeny pocítite aj tú psychickú. Pravidelný pohyb podporuje vylučovanie hormónu šťastia. A ideálnejšie miery vám samozrejme zvýšia sebavedomie.

Ďalšie výhody cvičenia v tomto fitness centre:

 • Celú zostavu zvládnete za 30 minút. Kruhový tréning na 8 posilňovacích strojoch + 8 stanovíšť pre aeróbne cviky na precvičenie svalov celého tela.
 • Cvičenie na 1 stanovišti trvá iba 45 sekúnd Pohyb po fitku je dynamický, nehrozia žiadne prestoje a zbytočné čakanie na ďalší stroj.
 • Cvičí sa na strojoch, ktoré sú vyrobené iba pre ženy Contours je fitko pre ženy, mužov tu nestretnete
 • Každá dáma má k dispozícií svoju osobnú trénerku Trénerka poradí ako správne cvičiť, ako upraviť svoj jedálniček a namotivuje vás k maximálnemu výkonu.
 • Contours = silový tréning a kardio v jednom Cvičenie vám pomôže naštartovať metabolizmus. Každú minútu cvičenia spaľujete tuky a formujete postavu.
 • 7 dňový vstup zdarma

Členstvo v Contours zdarma

Cvičenie v dámskom fitness centre Contours si možno vyskúšať úplne zadarmo a to po dobu 7 dní, počas ktorých môžete fitko navštíviť toľkokrát, koľko len chcete. Obmedzená nie je ani doba cvičenia, záleží len na vás, či budete cvičiť jeden 30 minútový tréning alebo sa zdržíte dlhšie.

Ako začať?

V posilňovni pre ženy Contours fitness je vítaná každá dáma. Nezáleží na veku či zdravotnom stave. Vo fitku stretnete nielen pracujúce dámy, ale študentky či  mamičky na materskej dovolenke. Spoznáte tu desiatky skvelých a energetických dám, ktoré vás budú motivovať k lepším a lepším výkonom. Stačí sa odhodlať a spraviť prvý krok! Ako na to?

 1. Vyberte si svoju pobočku - Contours fitness nájdete v Bratislave (v Ružinove aj v Petržalke) a v Žiline (OC Mirage)
 2. Na prvú hodinu sa objednajte telefonicky
 3. Počas prvého stretnutia sa zoznámite s vašou osobnou trénerkou, ktorá pomocou špeciálneho prístroja zanalyzuje stavbu vášho tela. Trénerka vám pomôže stanoviť si ciele a nastaví vám individuálny cvičebný plán na mieru.
 4. Na ďalšom stretnutí vám trénerka predstaví priestor posilňovne a ukáže vám ako sa cvičí na každom posilňovacom stroji. Cvičenie si samozrejme vyskúšate na vlastnej koži.
 5. Sami sa rozhodnete, či chcete v cvičení pokračovať alebo nie.
Chýba vám správna motivácia? Prezrite si príbehy žien, ktorým sa podarilo schudnúť vďaka cvičeniu v Contour fitness!

Koľko stojí členstvo v Contours fitness?

Členský poplatok sa odvíja od toho, ktorú pobočku navštevujete i od dĺžky obdobia, ktoré si zaplatíte.  Vybrať sa dá zo 4 variant – členstvo na 3, 6, 12 alebo 24 mesiacov.

Členstvo v ženskom fitku Contours zahŕňa tieto služby:

 • Neobmedzený počet vstupov do fitness centra
 • Neobmedzená doba cvičenia
 • Vypracovanie individuálneho cvičebného plánu
 • Individuálne zaškolenie a poradenstvo pri cvičení
 • Dohľad osobnej trénerky
 • Pravidelné meranie a váženie
 • Pravidelné vyhodnocovanie a upravovanie cvičebného programu

Zľavy na členstvo vo fitku

V pobočkách môžeme ušetriť a to vďaka množstvu atraktívnych zliav, ktoré aktuálne ponúkajú. Napríklad zľavy pred držiteľov preukazu ISIC a ITIC. Ušetriť môžu aj mládež vo veku do 18 rokov, seniori nad 60 rokov, mamičky na materskej dovolenke a držitelia rôznych vernostných kariet. Aktuálne platí 10% zľava pri predložení karty Sphere.

Fitko pre ženy Contours a jeho výhody

(zdroj obr.: http://www.contours.sk/sk)

Neváhajte a začnite konečne chudnúť

Splňte si svoj sen o štíhlejšej postave! Zhodiť nadbytočných 5, 10 či 20 kilogramov dokážete aj vy. Neváhajte a objednajte sa na prvé stretnutie, ktoré vám môže zmeniť život. Cvičte pod odborným dohľadom a motivujte sa príbehmi žien, ktoré to dokázali pred vami. Držíme vám pri tom palce.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?

Pre milovníkov kapusty máme dobrý tip nielen na diétu, ale aj na dobrú kapustovú polievku, ktorá zohráva kľúčovú rolu v kapustovej diéte. Aká je to diéta, aké sú jej výhody a nevýhody?

Najlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšieNajlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšie

Chudnutie nie je len o tom, že sa držíte istého stravovacieho plánu a športujete. Treba taktiež piť správne nápoje. Viete, ktoré to sú?

Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?

Petržlen síce často využívame, no mnoho ľudí ani len netuší o jeho blahodarných účinkoch. Petržlenová vňať sa dá použiť na chudnutie v podobe čaju, prečistí aj obličky a takáto...