Elixir of Love – recenzia na afrodiziakum pre lepšiu potenciu

Problémy s nedostatočnou chuťou na sex a nízkym libidom sa už dávno netýkajú len mužov. Ženy majú naopak čoraz viac dôvodov na to, aby ich sexuálna túžba ochladla. Stačí si len spomenúť na to množstvo stresu a stratenej energie, ktoré musia každý deň absolvovať pri skĺbení všetkých súkromných aj pracovných povinností. 

Elixir of Love - prírodné afrodiziakum pre ženy

Najlepším riešením na tieto situácie je však sama príroda a presne na tomto princípe funguje afrodiziakum Elixir of love od spoločnosti Valavani. To je určené síce najmä pre ženy, ale jeho benefity môžu využiť aj muži. 

2 veľkosti balenia Elixíru lásky

Účinky Elixir of love 

Afrodiziakum Elixir of love funguje na princípe pôsobenia účinných látok prírodného charakteru, ktoré sa nachádzajú v rastlinách a bylinách považovaných za najlepšie prirodzené afrodiziaka. Nakoľko znížená chuť na sex môže mať viacero príčin, v produkte je mix viacerých látok pôsobiacich na všetky tieto faktory. 

Elixir of love má kladné účinky najmä na:

 • lepšiu cirkuláciu krvi v panvovej oblasti
 • sexuálne zdravie a plodnosť
 • správne fungovanie pohlavných orgánov
 • vitalitu, únavu, duševnú pohodu a psychické zdravie
 • na podporu metabolizmu a fyzického zdravia
 • a u mužov aj na spermatogenézu a prostatu

Tento prírodný produkt je vyrábaný u našich susedov v Českej republike a jeho bezpečnosť je potvrdená aj Úradom verejného zdravotníctva a Certifikátom zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu. 

Zloženie 

Ako som už spomenula vyššie, Elixir of love je založený na 100 % prírodnom zložení. V jednej dávke nájdete až 1.750 mg  účinných látok v 5 extraktoch a výťažkoch rastlín a dôležitej aminokyseline L-Arginín. Súčasťou prípravku sú aj kofeín alebo zinok. 

Čo sa týka najvýznamnejších látok, tu sú: 

 • Maca: Dominantnou zložkou a základom afrodiziaka Elixir of love je „peruánska modrá tabletka“, ak sa rastline známej pod označením Maca tiež hovorí. V produkte je obsiahnutá v objeme až 900 mg a pomáha tak na zvýšenie libida, ako aj na zníženie únavy a dodanie energie.
 • L-Arginín: Aminokyselina L-Arginín je častou súčasťou nielen produktov na zlepšenie potencie, ale aj výživových doplnkov pre športovcov. Až 500 mg sa jej nachádza v Elixir of love a ide o nenahraditeľný prostriedok pre zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy.
 • Tribulus Terrestris: Kotvičník zemný pochádza z Ázie, no dnes rastie aj na iných kontinentoch. Je vynikajúcim prírodným pomocníkom pre zvýšenie chuti na sex a libida a to najmä vďaka pôsobeniu na hormonálnu hladinu a hormonálnu aktivitu u mužov aj žien.
 • Guarana: Paulína nápojová, ako sa oficiálne volá rastlina známa pod označením Guarana, je známa najmä pre svoje stimulačné účinky na centrálnu nervovú sústavu. Rastlina zvyšuje energiu, vitalitu a koncentráciu. V prípravku je obsiahnutá v objeme 100 mg.
 • Damiana: Damiana je známe indiánske afrodiziakum, ktoré podporuje aj činnosť mozgu a povzbudzuje ho k vyššej aktivite. V Elixir of love má síce skôr menšie zastúpenie, ale aj tak svojimi afrodiziakálnymi účinkami podporuje vyššiu chuť na sex u žien.
 • Panax Ginseng: Všehoj ázijský alebo Ženšen pravý, je jedno ako nazvete toto skvelé afrodiziakum pochádzajúce z Ázie. Extrakt z neho je v prípravku zastúpený síce skromnejšie, no aj tak si môžete užívať benefity, ktoré ponúka proti únave a na zlepšenie plodnosti.

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena 

Podobne ako v prípade iných prípravkov, aj tu platí, že najpohodlnejšie a najvýhodnejšie je kúpiť toto afrodiziakum online. Nakoľko Elixir of love sa nedá objednať priamo cez eshop výrobcu, najdôležitejšie je, aby ste si vybrali overený a spoľahlivý eshop. Tieto dve podmienky spĺňa eshop intimnenakupy.sk. 

Ak budete nakupovať v ňom, tak tu sú možnosti a ceny:

 • jedno balenie Elixir of love obsahuje 4 sáčky po cca 5 gramov, pričom toto balenie stojí 20€
 • denná dávka tak stojí 5€
 • nakoľko dlhodobejšie užívanie je lepšie, odporúčam rovno využiť akciu 2+1 zdarma a kúpiť tak 3 balenia len za 40 €, kde jedna denná dávka stojí len 3,3 €

Užívanie a dávkovanie Elixir of love 

Elixir of love je rozpustné afrodiziakum vo forme prášku. Vďaka tomu je jeho užívanie a dávkovanie jednoduché a presné, akurát si to vyžaduje trocha práce pri príprave nápoja. Základné balenie obsahuje 4 dávky. Odporúčame vodou zalievať prášok a rozmiešať, nie naopak. 

Postup pri dávkovaní je nasledovný:

 • Elixir of love sa užíva 30 až 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom
 • maximálna denná dávka je jeden nápoj, ktorý si zarobíte z prášku
 • 1 dávku s práškom rozpustite v 2 až 3 dcl vody, zamiešajte a vypite
 • dlhodobejšie pravidelné užívanie je to, čo môže vplyv afrodiziaka spraviť viditeľnejším a efektívnejším

Aké sú ešte iné alternatívy 

Nevyhovuje vám forma rozpustného afrodiziaka a dali by ste prednosť klasickým tabletkám? Alebo chcete niečo, čo môžete užívať dlhodobo a nevadí, ak budú účinné látky v menšej koncentrácii? Tak potom vám odporúčam špeciálne afrodiziakum Aphrodisia „V“ pre ženy. 

Vďaka perfektne nakombinovanému zloženiu, kde je mimochodom veľa látok zhodných s Elixir of love, účinkuje tento prípravok mimoriadne priaznivo na ženské sexuálne funkcie. Ak ho nakúpite priamo v eshope od výrobcu, za 24,90 € ho môžete užívať celý mesiac. 

Recenzie a skúsenosti s Elixir of love 

Pri písaní článkov nás vždy zaujímajú aj recenzie iných užívateľov. Na nákupnom portály Heureka.cz nájdeme jedno pozitívne hodnotenie a skúsenosťa, problémom môže byť jedine o niečo dlhší nástup účinku. 

Recenzie a hodnotenie Elixir of Love na heureka

Ak by ste predsa len chceli vyskúšať aj niečo iné, našim druhým favoritom je spomínaný prípravok Aphrodisia „V“. ten je určený už len špeciálne pre ženy a má síce o niečo menej pestré zloženie, ale napriek tomu je jeho účinnosť veľmi sľubná. Myslím, že nech už si vyberiete ktorúkoľvek z týchto dvoch možností, určite vás nesklame. 

Nežiaduce účinky a kontraindikácie 

Jedna z najväčších výhod prípravkov s čisto prírodným zložením je minimálne riziko výskytu nežiaducich a vedľajších účinkov typických pre produkty s chemicky vyrábanými účinnými látkami. Podobne je na tom aj Elixir of love, takže v tomto ohľade sa báť nemusíte. 

Vyskytnúť sa však môžu niektoré kontraindikácie, napríklad alergická reakcia na niektorú z látok v obsahu prípravku. V tom prípade sa radšej poraďte s lekárom. To isté radíme aj v prípade, ak máte nejaké kardiovaskulárne či hormonálne problémy. Istota je istota.Publikované dňa: 11.03.2019
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

29/06/2019 22:59
trixieee

je fajn, ale kvapky zo spanielskych musiek zo superlove mne sedia viac (:

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Organika TrioHerb pre dojčiace matky – recenzia, skúsenostiOrganika TrioHerb pre dojčiace matky – recenzia, skúsenosti

TrioHerb podporí tvorbu materského mlieka okamžite a bez toho, aby uškodil mamičke či bábätku. Počuli ste už o ňom?

Weleda Tehotenský telový olej na strie – recenzia, skúsenosti, cena, správne dávkovanieWeleda Tehotenský telový olej na strie – recenzia, skúsenosti, cena, správne dávkovanie

Strie najčastejšie vznikajú počas tehotenstva, pretože koža nie je schopná sa tak rýchlo vyrovnať s veľkými zmenami. Tehotenský olej na strie od Weledy je v boji so striami veľmi...

Probiotiká Topnatur Candistop – recenzia, cena. Dávkovanie prezradí príbalový letákProbiotiká Topnatur Candistop – recenzia, cena. Dávkovanie prezradí príbalový leták

Za vaginálne kvasinkové infekcie môže premnoženie kvasiniek a nerovnováha vaginálnej mikroflóry. V boji s opakovaným návratom gynekologických problémov dokáže pomôcť Candistop.