Hyalurmed Číra kyselina hyalurónová na pitie - recenzia a skúsenosti

Hyalurmed je tekutý prípravok na vnútorné použitie. Je vyrobený z kyseliny hyalurónovej. Túto kyselinu dokáže ľudské telo dobre vstrebať. Má dva základné účinky – chráni pleť a zlepšuje činnosť kĺbov.

Hyalurmed Číra kyselina hyaluronová

Zvyšuje hydratáciu pleti a zvlhčuje ju zvnútra von. Svaly a chrupavky ochraňuje pred poškodením a predčasným starnutím. Prípravok je klinicky testovaný. Účinky prípravku sa dajú zhrnúť do štyroch oblastí: vyplnenie vrások, antioxidant, kolagén a hydratácia.

K nákupu Hyalurmed čistej kyseliny hyalurónovej získate v ✅ online lekárni Dr. Max dopravu zadarmo!

Ako to funguje?

Prípravok Hyalurmed sa prakticky okamžite vstrebe do ľudského tela a následne je distribuovaný do pokožky, kostí, svalového tkaniva a kĺbov. Hyalurmed nahrádza a dopĺňa nedostatočnú hydratáciu buniek a zároveň podporuje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej.

Účinky Hyalurmedu:

  • pomáha zlepšiť pleť po akné,
  • má analgetické a protizápalové účinky,
  • omladzujúci a prostistárnuci účinok,
  • napomáha k tvorbe vlastnej kyseliny hyalurónovej,
  • obnovuje farbu, lesk a vlhkosť pokožky,
  • je výborne vstrebateľná a pracuje zvnútra von,
  • vyživuje kosti, kĺby a svaly,
  • napomáha k tvorbe kolagénu,
  • pôsobí ako antioxidant,
  • udržuje optimálne množstvo tekutiny v očnom tkanive.

Prípravok Hyalurmed je vhodný na vrásky, mastnú pleť, pri príznakoch starnutia, pri ochabnutej pokožke, pri poraneniach a bolesti kĺbov, pri zápaloch a pri pohybových ťažkostiach.

Dávkovanie

Prípravok sa predáva v dávkovači po 100 ml. Má formu kvapiek. 1 ml obsahuje 12 mg kyseliny najvyššej kvality a koncentrácie. Štandardne sa užíva 12 kvapiek, čo predstavuje 1 ml. Toto množstvo sa užíva spolu s vodou alebo džúsom raz denne ráno. Ak má človek diagnostikovanú bolestivú osteoartrídu a má pohybové ťažkosti, tak je možné dennú dávku zvýšiť, a to rozdelením do troch mesiacov. Prvý mesiac 3 ml denne, druhý mesiac 2 ml denne a tretí mesiac 1 ml denne. Tieto dávky sa však musia dodržiavať, prípadne sa o užívaní lieku treba poradiť s lekárom. Po otvorení sa výrobok skladuje v chladničke.

Mladá žena pozerajúca sa do zrkadla

Pre koho je a nie je vhodný

Vhodný je pre všetkých, ktorý potrebujú pomôcť so všetkým vyššie uvedeným. Výnimku tvoria tehotné a dojčiace ženy a deti. Prípravok môžu užívať len po konzultácii s lekárom.

Zloženie a cena Hyalurmedu

Zloženie Hyalurmedu je: kyselina hyalurónová, kyselina fosforečná, rastlinný glycerol, sorbát draselný a benyoát sodný (konzervačné látky) a čistená voda.

Kyselina hyalúurónová je prirodzene sa vyskytujúci biopolymér. Naše telo obsahuje približne 15 gramov kyseliny, ktorá sa vyskytuje prakticky v celom tele. Tým pádom plní rozličné funkcie. Udržuje taktiež tekutinu v očných tkanivách. Je vhodná na vnútornú hydratáciu celkovo. Je takisto „inteligentnou živinou“, keďže prispôsobuje absorpciu vody ročným obdobiam a podmienkam v okolí v závislosti od vlhkosti. Vekom sa však z tela vytráca a okolo 45. roku života má telo asi polovicu oproti tomu, čo by telo potrebovalo.

Hyaluremed sa dá kúpiť v rôznych e-shopoch a od e-shopu sa odvíja aj cena. 100 ml kúpime od 45,29 eur až po cca 60 eur.

Vyberáme z nášho katalógu

Recenzie na prípravok

Za najvýraznejšie pozitívum je hodnotená úľava od bolesti kĺbov ako aj ich spevnenie. Takisto je v recenziách hodnotená krajšia pleť, ale aj regenerácia pleti po akné. Chválený je vysoký obsah kyseliny za priaznivú cenu.

V ojedinelých prípadoch sa vyskytol názor, že užívateľ nepociťoval žiadnu zmenu. Ako výčitka je aj zlá konzistencia a spôsob dávkovania (zlá pipeta na dávkovanie). V niektorých prípadoch je vyčítaná aj vysoká cena.

Vo všeobecnosti sa ale recenzie zhodujú na tom, že prípravok Hyalurmed spĺňa všetko to, čo je uvedené a sľubuje.

Z recenzií prípravku:

Hyalurmen Číra kyselina hyaluronová recenzie na heurékePublikované dňa: 01.03.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

Autor článku

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy pôsobím už desať rokov. Začínala som vo vlastnom grafickom štúdiu, kde som mala na starosti marketing, textovanie webov a...


Komentáre

11/03/2019 15:13
Vladimír

Hyalurmed som dostal ako darček a som s ním spokojný. Potreboval som ho kvôli kĺbom, ale zlepšil mi nielen tie, ale aj pleť. Kto má podobné problémy, určite nebude z jeho účinkov sklamaný.

11/03/2019 15:18
Aďa

Bolesť kolien ustúpila už po krátkom čase. Kyselina pomáha nielen na kosti a chrupavky, ale fantasticky pôsobí aj na pleť. Produkt sa však zle dávkuje, pipeta je úplne nevhodná. A aj cena nie je najmenšia, nebyť tých priaznivých účinkov, asi by som už druhýkrát toľko do produktu neinvestovala.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo na bolesť zubov? Cesnak, ocot, Flector alebo Paralen? Čo na bolesť zubov? Cesnak, ocot, Flector alebo Paralen?

Ostrá, pulzujúca alebo tupá bolesť zuba či ešte horšie bolesť viacerých zubov je nepríjemná záležitosť, ktorá vie parádne skomplikovať život človeka.   Čo však robiť v prípade, keď...

Domáce testy na pohlavné choroby Domáce testy na pohlavné choroby

Testy na pohlavné choroby si pacient musí u lekára vyžiadať sám, sú cenovo drahé a na výsledok sa čaká aj niekoľko dní. Prostredníctvom domácich jednorázových testov na pohlavné choroby...

Nadbytok či nedostatok jódu? Skúste riasy Kelp Nadbytok či nedostatok jódu? Skúste riasy Kelp

Jód je dôležitým prvkom – minerálom a predovšetkým dôležitou látkou, ktorú potrebuje náš organizmus pre svoje fungovanie. Aké má jód vlastnosti a funkcie? Ako doplniť v tele jód? Pomôžu...