Wellneo Iza Effect proti plesni nôh a nechtov – recenzia a skúsenosti

Mykóza nôh a nechtov je nepríjemné bakteriálne ochorenie, s ktorým sa ale stretáva množstvo ľudí, detí aj dospelých. Živnou pôdou pre pleseň je vlhkosť a teplo, napríklad v prepotenej obuvi.

Wellneo Iza Effect = prevencia proti plesni nôh a mykóze nechtov

Pokožka svrbí a páli, môžu sa objaviť pľuzgieriky a pri nedôkladnom liečení sa môže mykóza opakovane vracať. Babské rady odporúčajú cesnak, ocot či biely jogurt. Chcete sa však mykózy zbaviť nadobro? Stavte na overené prípravky. Množstvo užívateľov má pozitívne skúsenosti s užívaním prípravku Iza Effect.

Využite časovo obmedzenú akciu a získajte ✅ 2 + 2 fľastičky Wellneo Iza Effect za cenu pôvodného balenia (1 + 1).

Čo je Iza Effect

Iza Effect je účinný prípravok proti plesni nôh a nechtov, ktorí pôsobí antibakteriálne, zbavuje nohy a nechty mykózy, no zároveň pôsobí preventívne. Produkt má dokázanú 99,99 % účinnosť proti baktériám a vírusom. Má rýchly nástup účinku, ktorý je možné pozorovať už pri aplikácii – prípravok pri kontakte s mikroorganizmami a baktériami pení.

Iza Effect je dermatologicky testovaný, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre deti. Pomocou prípravku možno nielen liečiť zasiahnuté miesto, ale aj dezinfikovať predmety, ktoré prišli do kontaktu s postihnutým miestom, teda ponožky, obuv a povrchy. V prípade Iza Effektu nejde o chémiu zaťažujúcu životné prostredie. Peroxid vodíka, ktorý prípravok obsahuje, je pre životné prostredie nezaťažujúci, pretože sa ľahko rozkladá na vodu a kyslík.

Účinky

  • Prípravok účinkuje proti nechtovej mykóze
  • Bojuje s bakteriálnou infekciou
  • Ničí baktérie a vírusy
  • Predchádza opätovnému vzniku plesní na nohách
  • Má rýchly nástup účinku
  • Dezinfikuje obuv, ponožky a povrchy

Zloženie

Prípravok proti plesniach Iza Effect obsahuje len jednu účinnú látku – peroxid vodíka. Túto zlúčeninu vodíka a kyslíka poznáme skôr z kaderníckych salónov, kde sa využíva pri farbení vlasov. Peroxid vodíka má však široké využitie. Využíva sa pri bielení zubov, v dezinfekčných prostriedkoch, bielidlách, čistiacich prípravkoch a podobne.

Táto látka pôsobí dezinfekčne a antibakteriálne, využíva sa aj na liečbu akné a ďalších kožných problémov, ako sú mozole, otlaky či kurie oká. Na plesňové ochorenia pôsobí tak, že zabíja mikroorganizmy viazaním voľných radikálov kyslíka a enzýmami škodlivých bunkových membrán.

Účinky Wellneo Iza Effect proti nechtovej mykóze

Vedľajšie účinky a upozornenia

Iza Efect neuvádza žiadne vedľajšie účinky. Ide o dermatologicky testovaný prípravok, ktorý je účinný pri rôznych hodnotách pH a teplotách. Prípravok je navyše biologicky odbúrateľný a nepoškodzuje životné prostredie.

Cena

Prípravok je možné zakúpiť v internetových obchodoch. Balenie obsahuje 100 ml prípravku Iza Effect s rozprašovačom a 100 ml prípravku bez rozprašovača. Cena prípravku je 29,90 EUR.

Skúsenosti

Väčšina užívateľov má s prípravkom proti plesniam Iza Effect pozitívne skúsenosti. Produkt splnil očakávania a dostavil sa očakávaný účinok. Našli sa užívatelia, ktorí neboli spokojní s tým, že prípravok po použití nepení. Predajca však uvádza, že výrobok peniť nemusí a neznižuje to jeho účinnosť. Ďalšia užívateľka si pochvaľovania, že aj keď produkt používa len niekoľko dní, prvé výsledky sa už začali objavovať.

Recenzie Iza Effect na webe wellneo.sk

No našli sa aj menej spokojní užívatelia. Jedna z nich uviedla, že produktom nedosiahla požadovaný výsledok a získala len vysušenú pokožku na nohách. Okrem užívania produktu pri probléme s plesňami sa našla aj užívateľka, ktorá ho používa preventívne a aj proti zápachu. S účinkom Iza Effectu bola spokojná. Podobné skúsenosti má ďalší užívateľ, ktorý produkt používa aj ako dezinfekciu pre svoju obuv.

Časté otázky

Aké je zloženie Wellneo Iza Effect?

Zloženie obsahuje iba jednu účinnú látku - peroxid vodíka.

Aké sú skúsenosti s používaním Wellneo Iza Effect?

Skúsenosti, ktoré si možno vyhľadať a prečítať na internete potvrdzujú, že ide o účinný prípravok proti plesniam.

Aké vedľajšie účinky spôsobuje tento sprej?

Žiadne. Prípravok bol dermatologicky testovaný a je účinný pri rôznych hodnotách pH a teplotách.

Záverečná zhodnotenie

Ize Effect je účinným riešením pre všetkých trpiacich problémami s mykózou nôh a nechtov. Prípravok obsahuje len jednu účinnú látku – peroxid vodíka, ktorý nespôsobuje nežiadúce účinky a je pre životné prostredie nezaťažujúci. Množstvo užívateľov má s týmto prípravkom pozitívne skúsenosti. Pôsobí aj preventívne proti vzniku plesní a možno ním dezinfikovať topánky i povrchy.

Využite časovo obmedzenú akciu a získajte ✅ 2 + 2 fľastičky Wellneo Iza Effect za cenu pôvodného balenia (1 + 1).

AlternatívyPublikované dňa: 16.10.2019
Hodnotenie článku:
(92%)

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Epsomská soľ (horká soľ) – použitie na akné, vlasy aj chudnutieEpsomská soľ (horká soľ) – použitie na akné, vlasy aj chudnutie

 Najčastejšie sa používa ako prímes do kúpeľa a aj preto ju možno poznáte ako "soľ do kúpeľa" .  Jej účinky sú však oveľa bohatšie. Prečítajte si náš článok o epsomskej soli a dozviete...

Opaľovacie krémy proti pigmentovým škvrnám. Vichy idéal soleil aj na tvárOpaľovacie krémy proti pigmentovým škvrnám. Vichy idéal soleil aj na tvár

Ak vás trápia pigmentové škvrny, siahnite po správnom opaľovacom kréme. Ako tieto krémy fungujú, pre koho sú určené a ako sa vlastne opaľovať, keď nám pigmentové škvrny vznikajú?

Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster  – recenzia, skúsenosti, výsledkyVichy Minéral 89 Hyaluron Booster – recenzia, skúsenosti, výsledky

termálna voda od Vichy, ktorá vďaka Kyseline hyalurónovej pôsobí na pleť hydratujúco a predstavuje účinnú ochranu pred stresom a znečistením prostredia. Prečítajte si našu recenziu.