Nočný krém za 1000€, denný liftingový za 780€ - La Prairie kozmetika

Za kvalitu sa naozaj platí a nie sú to malé sumy. Švajčiarska značka La Prairie ponúka produkty, ktoré vám pomôžu poraziť pribúdajúce roky.

Nočný krém za 1000€ nie je pre každého

Krémy, pleťové séra, make-up či parfumy nezaujmú len svojou kvalitou, ale predovšetkým cenou. Prečo sa za ne platí tak veľa?

Za všetkým hľadaj muža

Značka La Prairie je pomenovaná podľa švajčiarskej kliniky, nachádzajúcej sa pri brehoch Ženevského jazera, ktorej vznik sa datuje do roku 1931. Doktor Paul Niehans sa na klinike zaoberal výskumom buniek a dokázal, že prevratné technológie v spojení s revolučnými substanciami dokážu spomaliť starnutie. Klinika sa stala priekopníkom v boji proti starnutiu buniek (v oblasti bunkovej terapie) a jej služby využívali mnohé známe osobnosti (Charlie Chaplin, Marlene Dietrich či Charles de Gaulle). Dr. Niehans publikoval výsledky svojej práce v roku 1960 v knihe Úvod do bunkovej terapie.

Klinika La Prairie na brehoch Ženevského jazera

Logo spoločnosti La Prairie

La Prairie sa klinikou a Niehansovou prácou inšpirovala a v roku 1978 vytvorila Exclusive Cellular Complex. La Priarie predstavuje vedecký prístup ku kráse, značka je synonymom luxusu a dokonalosti. Väčšina produktov na starostlivosť o pleť tejto značky je založená práve na patentovanom komplexe účinných látok Exclusive Cellular Complex. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad a pleť chránia pred negatívnymi vplyvmi prostredia.

Najdrahšia kozmetika la prairie

Najkvalitnejšie ingrediencie nie sú len súčasťou krémov, sér a kozmetiky, ale aj luxusných, zmyselných a elegantných parfumovaných a toaletných vôd.

Kaviár, zlato, platina

Vo svojich produktoch používa La Prairie len tie najkvalitnejšie a často aj najdrahšie suroviny. V roku 1987 vytvorila tzv. kožný kaviár, s obsahom aktívných zložiek, ktoré pochádzajú zo skutočného kaviáru. V ich Radiance Collection sa napríklad nachádza 24-karátové zlato, ponúkajú aj krém s obsahom platiny, najdrahšieho kovu na svete. Nielen účinky výrobkov, ale aj ich obsah sú tak prvotriedne.

La Prairie kaviár

Komplex Exclusive Cellular Complex je chráneným tajomstvom značky, preto presnú receptúru nevie žaden z technikov alebo chemikov spoločnosti a jeho výroba prebieha v troch rôznych laboratóriách.

Omladzujúca nočná starostlivosť

O tom, že La Prairie je naozaj luxusná značka, svedčia aj ceny jednotlivých výrobkov. Za make-up zaplatíte okolo 150 eur, za spevňujúci krém pokojne aj 800 eur, za pleťový odličovač iba 55 eur a viac a očný odličovač stojí okolo 45 eur. Zdá sa vám to veľa? K najdrahším produktom, ktoré má značka v ponuke, patrí La Prairie Platinum Rare omladzujúca nočná starostlivosť za približne 1 000 eur.

La Prairie Platinum Rare omladzujúca nočná starostlivosť

Prípravok pomáha vyhladiť vrásky, spevňuje kontúry tváre, obnovuje pružnosť pleti, podporuje jej prirodzenú obranyschopnosť a mladistvý a žiarivý vzhľad. Znie to naozaj dobre. Ak vám zostalo 1 000 € z výplaty a chcete vyzerať o niečo mladšie, toto je to správne sérum pre vás.

Top produkty La Prairie

Vybrali sme pre vás zopár produktov švajčiarskej značky, ktoré by vás mohli zaujať. Nielen cenou, ale najmä pozitívnymi účinkami na pleť.

Vyberáme z nášho katalóguPublikované dňa: 10.04.2019
Hodnotenie článku:
(92.8%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

GigaLash - skúsenosti a recenzia na sérum na rast mihalníc GigaLash - skúsenosti a recenzia na sérum na rast mihalníc

GigaLash sľubuje  o 70 % viac objemu, o 90% väčšiu dĺžku , dokonca i tmavšie sfarbenie. Prvé výsledky by pritom mali byť viditeľné už po prvom týždni používania. Do akej miery sú tieto...

Dámske afrodiziakálne parfumy Zerex Dámske afrodiziakálne parfumy Zerex

Zinková masť na rany, zapareniny aj v tehotenstve Zinková masť na rany, zapareniny aj v tehotenstve