Nočný krém za 1000€, denný liftingový za 780€ – La Prairie kozmetika

Za kvalitu sa naozaj platí a nie sú to malé sumy. Švajčiarska značka La Prairie ponúka produkty, ktoré vám pomôžu poraziť pribúdajúce roky.

Nočný krém za 1000€ nie je pre každého

Krémy, pleťové séra, make-up či parfumy nezaujmú len svojou kvalitou, ale predovšetkým cenou. Prečo sa za ne platí tak veľa?

Za všetkým hľadaj muža

Značka La Prairie je pomenovaná podľa švajčiarskej kliniky, nachádzajúcej sa pri brehoch Ženevského jazera, ktorej vznik sa datuje do roku 1931. Doktor Paul Niehans sa na klinike zaoberal výskumom buniek a dokázal, že prevratné technológie v spojení s revolučnými substanciami dokážu spomaliť starnutie. Klinika sa stala priekopníkom v boji proti starnutiu buniek (v oblasti bunkovej terapie) a jej služby využívali mnohé známe osobnosti (Charlie Chaplin, Marlene Dietrich či Charles de Gaulle). Dr. Niehans publikoval výsledky svojej práce v roku 1960 v knihe Úvod do bunkovej terapie.

Klinika La Prairie na brehoch Ženevského jazera

Logo spoločnosti La Prairie

La Prairie sa klinikou a Niehansovou prácou inšpirovala a v roku 1978 vytvorila Exclusive Cellular Complex. La Priarie predstavuje vedecký prístup ku kráse, značka je synonymom luxusu a dokonalosti. Väčšina produktov na starostlivosť o pleť tejto značky je založená práve na patentovanom komplexe účinných látok Exclusive Cellular Complex. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad a pleť chránia pred negatívnymi vplyvmi prostredia.

Najdrahšia kozmetika la prairie

Najkvalitnejšie ingrediencie nie sú len súčasťou krémov, sér a kozmetiky, ale aj luxusných, zmyselných a elegantných parfumovaných a toaletných vôd.

Kaviár, zlato, platina

Vo svojich produktoch používa La Prairie len tie najkvalitnejšie a často aj najdrahšie suroviny. V roku 1987 vytvorila tzv. kožný kaviár, s obsahom aktívných zložiek, ktoré pochádzajú zo skutočného kaviáru. V ich Radiance Collection sa napríklad nachádza 24-karátové zlato, ponúkajú aj krém s obsahom platiny, najdrahšieho kovu na svete. Nielen účinky výrobkov, ale aj ich obsah sú tak prvotriedne.

La Prairie kaviár

Komplex Exclusive Cellular Complex je chráneným tajomstvom značky, preto presnú receptúru nevie žaden z technikov alebo chemikov spoločnosti a jeho výroba prebieha v troch rôznych laboratóriách.

Omladzujúca nočná starostlivosť

O tom, že La Prairie je naozaj luxusná značka, svedčia aj ceny jednotlivých výrobkov. Za make-up zaplatíte okolo 150 eur, za spevňujúci krém pokojne aj 800 eur, za pleťový odličovač iba 55 eur a viac a očný odličovač stojí okolo 45 eur. Zdá sa vám to veľa? K najdrahším produktom, ktoré má značka v ponuke, patrí La Prairie Platinum Rare omladzujúca nočná starostlivosť za približne 1 000 eur.

La Prairie Platinum Rare omladzujúca nočná starostlivosť

Prípravok pomáha vyhladiť vrásky, spevňuje kontúry tváre, obnovuje pružnosť pleti, podporuje jej prirodzenú obranyschopnosť a mladistvý a žiarivý vzhľad. Znie to naozaj dobre. Ak vám zostalo 1 000 € z výplaty a chcete vyzerať o niečo mladšie, toto je to správne sérum pre vás.

Top produkty La Prairie

Vybrali sme pre vás zopár produktov švajčiarskej značky, ktoré by vás mohli zaujať. Nielen cenou, ale najmä pozitívnymi účinkami na pleť.

Vyberáme z nášho katalógu


Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Komentáre

22/04/2019 14:42
Gabika

toto moze aj niekto na Slovensku kupovat? neviem si predstavit dat tolko penazi za krem resp. kozmetiku!

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Epsomská soľ (horká soľ) – použitie na akné, vlasy aj chudnutieEpsomská soľ (horká soľ) – použitie na akné, vlasy aj chudnutie

 Najčastejšie sa používa ako prímes do kúpeľa a aj preto ju možno poznáte ako "soľ do kúpeľa" .  Jej účinky sú však oveľa bohatšie. Prečítajte si náš článok o epsomskej soli a dozviete...

Wellneo Iza Effect proti plesni nôh a nechtov – recenzia a skúsenosti Wellneo Iza Effect proti plesni nôh a nechtov – recenzia a skúsenosti

Babské rady odporúčajú cesnak, ocot či biely jogurt. Chcete sa však mykózy zbaviť nadobro? Množstvo užívateľov má pozitívne skúsenosti s užívaním prípravku Iza Effect.

Opaľovacie krémy proti pigmentovým škvrnám. Vichy idéal soleil aj na tvárOpaľovacie krémy proti pigmentovým škvrnám. Vichy idéal soleil aj na tvár

Ak vás trápia pigmentové škvrny, siahnite po správnom opaľovacom kréme. Ako tieto krémy fungujú, pre koho sú určené a ako sa vlastne opaľovať, keď nám pigmentové škvrny vznikajú?