Recenzia: MedPharma Multivitamín s minerálmi 30 zložiek – podpora imunity za skvelú cenu

Či ide o prácu, tréningy alebo bežné fungovanie počas dňa, zdravie je pre človeka nevyhnutnosťou. Pre mňa je otázka imunity a obranyschopnosti môjho organizmu veľmi dôležitá. Je pravda, väčšinu vitamínov a minerálov dokážeme prijať zo stravy. Nie vždy, ale v takom množstve, ako naše telo potrebuje. Preto aj ja dopĺňam zásoby vitamínov a minerálov doplnkami výživy. Nejde o primárny zdroj imunity. Vo veľkej miere však dokážu výživové doplnky telu zabezpečiť potrebné látky.

Ja už takmer 2 roky užívam MedPharma Multivitamín s minerálmi 30 zložiek. Ide o multivitamínový komplex, ktorý obsahuje široké zastúpenie vitamínov a minerálov. Mne vyhovuje práve fakt, že v jednej tablete mám zastúpenú väčšinu pre telo potrebných látok. Aká je moja dlhodobá skúsenosť s týmto multivitamínom? To si prečítajte v ďalších riadkoch recenzie.

MedPharma Multivitamín s minerálmi 30 zložiek (recenzia)

Multivitamín má komplexné zloženie

Multivitamín MedPharma pre ženy, mužov i seniorov s 30 zložkami považujem za univerzálny zdroj vitamínov a minerálov. Multivitamíny v podobe výživových doplnkov nie sú len pre ľudí, ktorí pociťujú, že majú slabšiu imunitu, ale aj pre tých, ktorí chcú organizmu pomáhať v rámci prevencie. Široké zastúpenie zložiek je skvelým benefitom. Vápnik, horčík, železo, zinok, mangán, vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, D3, selén, jód či extrakt z echinacea, kurkumy alebo ženšenu. A pokračovať by sa dalo ďalej. Neobsahuje žiadnu zbytočnú chémiu.

Okrem fakt komplexného zloženia by som ešte rád pripomenul, že MedPharma je česká spoločnosť. Podpore ľudského zdravia sa venuje už vyše 24 rokov. Nejde teda o žiadnu „rýchlokvasnú firmičku“, ktorá prišla so zázračným výrobkom. Vo svojej ponuke majú množstvo doplnkov stravy, ale aj kozmetiky a ďalších produktov. Aj pozitívne referencie tejto spoločnosti sú dôvodom, prečo možno považovať tento multivitamín za kvalitný a bezpečný.

Ja môžem z hľadiska dlhodobého užívania potvrdiť, že moja imunita je na dobrej úrovni. V prípade odberov krvi mám dlhodobo optimálne hodnoty vitamínov i minerálov v tele. To pripisujem z časti práve užívaniu multivitamínu od MedPharmy.

Dávkovanie a užívanie

Samotné dávkovanie je úplne jednoduché. Riadim sa odporúčaním a užívam 1 tabletu denne, vždy ráno. Zvyčajne nalačno alebo s prvým jedlom dňa. Zapíjam len vodou. Tabletky nemajú žiadnu výraznú chuť ani arómu. S takýmto dávkovaním mi balenie (100 +7 tabliet) vystačí na vyše 3 mesiace. Hoci ja osobne som si už zvykol, viem, že napríklad moja priateľka mala s veľkosťou tabliet trocha problém. Menšie rozmery by som zrejme prijal aj ja. Nie je vhodný ako multivitamín pre deti ani tehotné a dojčiace ženy.

Kompletné zloženie Multivitamínu s 30 zložkami od MedPharma

Dávkovanie a užívanie Multivitamínu MedPharma

Cena

Multivitamín objednávam z internetových lekární. Zvyčajne sa orientujem podľa toho, kde je najvýhodnejšia cena. Prípadne prebieha akcia na produkty značky MedPharma. V priemere sa však cena za veľké balenie (107 tabliet) Multivitamínu MedPharma pohybuje okolo 7 EUR. Teraz čítajte pozorne. Deň užívania v takom prípade stojí smiešnych 0,06 EUR. Za posilňovanie imunity je to v skutku nízka cena. Dostupné je aj menšie balenie MedPharma Multivitamín s 37 tabletami za približne 3,40 EUR. (01/2024)

Záverečné zhodnotenie

Ja užívam tento multivitamínový komplex dlhodobo a nemám dôvod si sťažovať. Za mňa ide o skvelý doplnok stravy. Sú v ňom zastúpené dôležité vitamíny aj minerály v dostatočnej koncentrácii. Nedokážem ako laik posúdiť, ako bohaté tieto zdroje sú.

Nepochybujem určite o tom, že MedPharma Multivitamín vplýva pozitívne na moju imunitu. Preto ho odporúčam každému, kto chce postupne posilňovať svoju obranyschopnosť. Veľké balenie je praktické a cena je z môjho pohľadu bezkonkurenčná. Jednoducho sa dávkuje. Výrobcom je česká firma s dlhoročnou tradíciou. Pred rokmi ma o kúpe tohto doplnku výživy presvedčili aj mnohé pochvalné recenzie na internete.

Multivitamín s minerálmi MedPharma

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

i. 06. Mar. 2024

perfektna recenzia, tento produkt uzivam roky a na 100 percent suhlasim so vsetkym co tu zzaznelo

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Zázvorový shot GymBeam - účinky na podporu imunityRecenzia: Zázvorový shot GymBeam - účinky na podporu imunity

Zázvorový shot GymBeam patrí k jednoduchým a cenovo dostupným produktom na podporu imunity. Užíva ho aj náš redaktor Denis, ktorý sa v článku podelil o svoju osobnú skúsenosť.

Recenzia: Avita vitamín C liposomal plus – tekutá sila na podporu imunityRecenzia: Avita vitamín C liposomal plus – tekutá sila na podporu imunity

Lipozomálny vitamín C v tekutej forme je vhodný na doplnenie nedostatku tohto vitamínu, ale aj na posilnenie imunity v sychravých dňoch. Prečítajte si recenziu nášho redaktora, ktorý...

Recenzia: Enterina – účinné probiotiká pre deti i dospelýchRecenzia: Enterina – účinné probiotiká pre deti i dospelých

Črevná viróza sa objaví skôr či neskôr v každej rodine. Preto je dobré poznať aj účinné lieky a probiotiká, ktoré pomôžu črevnej mikroflóre. Takými sú aj probiotiká Enterina, ktoré sú...