Doprava z certifikovanej lekárne zadarmo Ukázať podmienky

zavrieť

Pssst! ústny sprej proti chrápaniu - recenzia a vaše skúsenosti

Budíte sa skôr ako by ste chceli, pretože v spálni je osoba, ktorá chrápe? Ak ste to vy alebo váš partner či partnerka, zbystrite pozornosť!

Pssst! ústny sprej proti chrápaniu

V našom článku sa dozviete niečo viac o prípravku Pssst!, ktorý vás zbaví chrápania a vy môžete spať, až kým vám nezazvoní pravý budíček.

Čo je to Pssst?

Pssst! ústny sprej je prípravkom, ktorý robí zázraky. Vďaka nemu prestanete v noci chrápať. Obsah účinných látok pôsobí na mäkké časti dýchacích ciest, čím ich spriechodňuje.

Chrápanie je nepríjemný jav, ktorý vzniká počas spánku, kedy tlak vzduchu naráža na mäkké časti podnebia, ktoré začnú vibrovať. Vibrácie potom znejú v celej miestnosti a narušujú spánok.

Účinky

 • Zlepšuje priechodnosti dýchacích ciest
 • Obmedzuje chrápanie
 • Znižuje intenzitu a hlučnosť chrápania
 • Odstraňuje suchosť v hrdle a škriabanie hrdla
 • Upokojuje a zvlhčuje sliznicu
 • Udržuje sliznice čisté
 • Obmedzuje zápach z úst

Zloženie

Zloženie prípravku Pssst! je založené na prírodných extraktoch z bylín, medzi ktoré patria:

 • Šalvia levanduľolistá – prispieva k správnej funkcií dýchacích ciest.
 • Eukalyptus – prispieva k funkcii dýchacích ciest, optimalizuje glukózu v krvi a taktiež napomáha pohybovému aparátu.
 • Panthenol – upokojuje a zvlhčuje dýchacie cesty, obmedzuje pocit suchosti a škriabania v ústach a krku, ku ktorému dochádza po prebudení.
 • Mentol – prispieva k lepšiemu prúdeniu vzduchu v nosovej dutine.
 • Očianka rostkovova – osviežuje telo a prispieva aj k normálnemu stavu zraku.
 • Chmeľ otáčaný – tento antioxidant má upokojujúce účinky, navodzuje pokojný spánok. Okrem iného pomáha tráveniu, optimalizuje cholesterol v krvi a normalizuje činnosť nervovej sústavy.
 • Ostropestrec mariánsky – ďalší antioxidant, ktorý prispieva k posilneniu imunity, prispieva k tráveniu a funkcii pečene. Znižuje hladinu cukru v krvi a napomáha normálnej činnosti srdca.

Muž majúci problémy s chrápaním

Pre koho je Pssst! určený? 

Pssst! je určený mužom aj ženám nad 18 rokov, ktorí majú problém s chrápaním. Prípravok aplikujte na koreň jazyka pred spaním alebo v prípade potreby počas noci. Stačia 2-3 streky. Pred použitím si ešte prečítajte príbalový leták.

Vedľajšie účinky zatiaľ neboli zistené. Balenie obsahuje 25 ml účinnej látky (10 ml + 15 ml zadarmo) a príbalový leták. Fľaštička má praktický sprejový aplikátor.

Na čo si dajte pozor

 • Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy!
 • Nepoužívajte sprej, ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú z látok!
 • Skladujte v suchu a teple do 25 °C mimo dosahu detí!
 • Produkt je vedený ako výživový doplnok. Pokiaľ chrápanie neustupuje a komplikuje váš zdravotný stav, vyhľadajte lekára!
 • Neprekračujte dennú dávku.

Cena a dostupnosť

Ústny sprej Pssst! môžete zakúpiť voľne v lekárňach, taktiež v internetových lekárňach prostredníctvom online nákupu. Cena za 25 ml balenie sa pohybuje okolo 10 až 11 €. Záleží od predajne a predajcu. Nájdu sa aj drahšie kusy, ale to už ide o predraženie. Dobre si preto porovnajte ceny, napríklad aj pomocou portálu Heureka.sk.

Recenzie a skúsenosti s prípravkom

Recenzie sú pomerne rozporuplné, znova platí, 100 ľudí, 100 chutí. Účinky sú podľa niektorých veľmi malé, dočasné a nenaplnia očakávania. Chrápanie sa trochu zmierni, ale nie je to na 100 %. Iní sú s ním spokojní a odporúčajú ho. Všetko pravdepodobne závisí od toho, akým stupňom chrápania trpíte. Pozitíva produktu boli ľahká aplikácia, príjemná chuť, prírodné zloženie a zmiernenie chrápania. Medzi najčastejšie negatíva zaraďovali užívatelia cenu, ktorá je príliš vysoká a podľa ich názoru nie celkom zodpovedá kvalite produktu.

Z recenzií produktu:

Pssst! recenzia na mojalekaren.sk

Pssst! recenzia na pilulka.sk

Podobné produkty

Pár slov na záver

Pssst! ústny sprej sú voľnopredajným produktom, ktorý by mal zmierniť vaše chrápanie. Aplikácia je jednoduchá, prípravok má príjemnú chuť, ale ich účinnosť je diskutabilná. Cena je vyššia a neprimeraná účinku. Recenzie nie sú najprívetivejšie ani jednoznačné. Preto je to len na vás.

Pokiaľ vám nepomáha žiaden z prípravkov, mali by ste navštíviť lekára, ktorý zistí príčinu vášho chrápania. Chrápanie môže byť nebezpečné, pretože nedochádza ku kvalitnému a optimálnemu okysličeniu vášho tela.Publikované dňa: 08.02.2019
Hodnotenie článku:
(92%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

V tejto kategórií nájdete aj:

Bachove kvapky na depresiu a úzkosť nielen pre deti Bachove kvapky na depresiu a úzkosť nielen pre deti

Ak prežívate náročné životné obdobie a doliehajú na vás negatívne pocity a myšlienky, nemusíte hneď siahať po liekoch na upokojenie. S rôznymi nepríjemnými zmenami nálad vám môže pomôcť...

Vitamín D - nedostatok má účinok na vlasy aj imunitu. Ako ho užívať Vitamín D - nedostatok má účinok na vlasy aj imunitu. Ako ho užívať

Vitamínu D nepôsobí pozitívne iba na kosti, ale je zodpovedný za správne fungovanie mnohých procesov v ľudskom tele. Prezradíme vám, ako zistíte, že máte nedostatok vitamínu D a ako ho...

Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach spôsobuje aj krčná chrbtica Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach spôsobuje aj krčná chrbtica

Určite ste už aspoň raz zažili pískanie či šumenie v ušiach, ktoré nemalo zjavnú príčinu, napr. vo vystavení nadmernému hluku. Lekári hovoria tomuto stavu tinitus alebo tiež ušný šelest.