Beast Burn Beast Pink spaľovač tukov pre ženy – recenzia

Zhadzovanie kilogramov je pre mnoho žien doslova bojom. Kilogramy rýchlo pribúdajú, ale nie a nie ich zhodiť dole. Zázračné diéty, delená strava, krabičková diéta a do toho občasný tréning. Aj tak sa nedarí? V tom prípade vám nadbytočné kilogramy môže pomôcť spáliť spaľovač tukov Beast Burn – BeastPink, ktorý je špeciálne vyvinutý pre ženy.

Spaľovač tukov pre ženy Beast Burn Gymbeam

Ženy všeobecne k výživovým doplnkom pri cvičení nemajú príliš dôveru. Zvyčajne ide o večný strach z toho, že daný doplnok je určený pre nárast svalov a ďalší je zasa škodlivý a podobne. Treba sa však uvedomiť, že nie každý výživový doplnok je určený na naberanie svalov a už vôbec vám neublíži. Všetko s mierou. Podstatné je aj to, že vaše telo potrebuje vitamíny, živiny a minerálne látky aj keď sa rozhodnete chudnúť. Skvelým „parťákom“ pri znižovaní telesnej hmotnosti môže byť práve spaľovač tukov pre ženy.

Zloženie Beast Burn - BeastPink

Hlavnou výhodou spaľovača Beast Burn – BeasPink je, že obsahuje množstvo prírodných extraktov. Tie špeciálne ženskému telu vo vysokej miere prospievajú nielen z hľadiska spaľovania tukov, ale taktiež z hľadiska výživy.

Hlavnou zložkou je L-karnitín. Ide o zložku, ktorá sa považuje sa najúčinnejší prírodný spaľovač. Ten zároveň podporuje i regeneráciu svalstva a dodáva tkanivám dostatok potrebnej energie.

Veľmi dôležitou zložkou je látka nazývaná synferín. Ten má pre ženské telo významnú úlohu, pretože je to práve on, ktorý zvyšuje účinok L-karnitínu a napomáha k lepšiemu redukovaniu hmotnosti. Zároveň aj bez fyzickej aktivity v bunkách svalov zvyšuje energetický výdaj.

Zloženie Gymbeam Beast Burn spaľovaču tukov

Pre dodanie potrebnej energie a zároveň k podpore spaľovanie obsahuje spaľovač aj kofeín. Ďalej je to ovocie Acai, ktoré znižuje hladinu cholesterolu krvi. K tejto úlohe prispieva i škoricovník cejlónsky a extrakt z viniča hroznorodého. K regenerácii svalstva a podpore imunity je tu vitamín C. Metabolizmus k lepšiemu spaľovaniu nakopne i extrakt z chilli papričiek alebo extrakt z bielej vŕby.

Zázvor funguje ako protizápalový faktor a zelený čaj prispieva k nabudeniu organizmu. Všetky tieto látky nielenže účinne prispievajú k redukcii telesnej váhy, ale takisto ženskému organizmu dodávajú potrebnú energiu a živiny.

Účinky spaľovača na naše telo

Spaľovanie tukov je kľúčovým procesom pri chudnutí. Či ide teda o krásu, formovanie postavy alebo zdravie, spaľovanie tukov je kľúčom k úspechu. Spaľovač tukov, akým je Gymbeam Beast Burn – BeastPink slúži na zefektívnenie procesu spaľovania tukov.

Hlavnú časť procesu chudnutia tvorí vyvážená strava a tréning. Spaľovač tukov je sám o sebe k ničomu, ak tieto dva aspekty neaplikujete. Mýtus o tom, že ak budem jesť či piť spaľovač tak schudnem, vám musíme vyvrátiť milé dámy.

Aké sú účinky spaľovaču tukov Beast Burn?

Spaľovače pomáhajú odbúravať tuky a zároveň zabraňujú ich ukladaniu v našom organizme. Presne na tomto princípe funguje i Beast Burn špeciálne vyvinutý pre ženy. Nejde o zázračný prípravok, ktorý tuk odstráni z vášho tela, iba tomu môže výrazne napomôcť vďaka zložkám, ktoré obsahuje. Počas tréningu urýchľuje spaľovanie tukov a mimo fyzickej aktivity bráni tukom ukladať ich v bunkách. Spaľovač pri chudnutí rozhodne áno, bez poriadnej driny to ale určite nepôjde.

Problém s obezitou

Nadbytočná hmotnosť, večná téma u žien i mužov. Je však pravdou, že ženy sú na svoju hmotnosť omnoho senzitívnejšie ako muži. Aj kilo navyše dokáže vyvolať nervozitu. Na Slovensku je situácia horšia a horšia. Napríklad už na základných školách bojuje viac ako 20 percent detí s nadváhou a z toho až jedna tretina sú obézne.

S rastúcou hmotnosťou často pribúdajú i problémy, predovšetkým ide o tie zdravotné. Narastajúcou váhou teraz nemáme na mysli kontrolované naberanie svalovej hmoty. Ide o zvyšovanie telesnej hmotnosti a nárast množstva podkožného tuku. Obezita je ochorenie, ktoré vzniká veľmi jednoducho. Ak je energetický príjem vyšší ako výdaj. Pravda, vysokú rolu zohrávajú i gény a metabolizmus. U niekoho je spaľovanie tukov rýchlejšie a u niekoho pomalšie, tuk sa teda ukladá do buniek v našom tele.

Čo spôsobuje obezita:

 • Zvyšuje riziko kardiovaskulárnych ochorení (srdcový infarkt, mozgová mŕtvica)
 • Znižuje priechodnosť ciev
 • Vyššia hmotnosť viac zaťažuje pohybové ústrojenstvo (kĺby, chrupavky) a môže viesť k vzniku artrídy či únavovým zlomeninám
 • Vyšší krvný tlak
 • Riziko vzniku cukrovky
 • Nižšie sebavedomie
 • Emocionálne problémy (depresie, úzkosť)

Hlavné výhody a nevýhody

Hoci je Beast Burn – BeastPink na trhu pomerne novodobou záležitosťou, ženám ponúka skutočne množstvo výhod oproti iným bežným spaľovačom. Či už ide o zloženie alebo skutočné výsledky užívateliek, ktoré jeho účinok vyskúšali.

Výhody

 • Vyvinutý špeciálne pre ženy
 • Napomáha k efektívnemu spaľovaniu tukov
 • Redukuje hmotnosť
 • Dodáva organizmu energiu
 • Regeneruje svalstvo
 • Obsahuje vitamíny a prírodné extrakty
 • Znižuje cholesterol

Nevýhody

 • V niektorých prípadoch vedľajšie účinky (hnačka, zvracanie, nevoľnosť)

Prírodný spaľovač tukov pre ženy Gymbeam Beast Burn

Cena

Balenie spaľovača Beast Burn – BeastPink obsahuje 120 tabliet. Pri správnom dávkovaní vám ich obsah vystačí na približne dva mesiace. Cena za balenie je 14, 95 eur. Ide teda o cenovo veľmi dostupný výživový doplnok určený pre ženy s preukázateľnými účinkami.

Dávkovanie

Odporúčaná dávka by sa nikdy nemala prekračovať. V prípade, že užijete viac tabliet, efekt redukcie hmotnosti nijakým spôsobom neurýchlite. Odporúča sa užívať 2 tablety denne. Ideálne pred jedlom a aspoň pol hodinu pred cvičením. Tablety by ste nemali užívať na lačno a ani pred spaním. Po užití je nutné zapiť dostatočným množstvom vody.

Dávkovanie spaľovača tukov pre ženy Beast Burn

Na začiatku užívania, aspoň prvé dva týždne, odporúčame užívať 1 tabletku denne pred tréningom.

Možné vedľajšie účinky

Výrobca upozorňuje, že výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Takisto je potrebné dbať na správne dávkovanie a neprekračovať dennú dávku. Pri užívaní spaľovača sa predpokladá, že človek má takisto pestrú a vyváženú stravu.

V niektorých prípadoch sa okrem priaznivého efektu môžu dostaviť aj negatívne. U niektorých užívateliek sa dostavila nevoľnosť alebo zvracanie. Nevoľnosť môže vznikať aj v dôsledku toho, že si organizmus zvyká na látky, ktoré spaľovač obsahuje.

Keďže Beast Burn – BeastPink obsahuje aj látky, ktoré zrýchľujú funkciu metabolizmu, môže spôsobiť ťažkosti s trávením. Dôsledkom môže byť pálenie záhy alebo preháňanie.

Skúsenosti

Z pohľadu užívateliek sa nájde vyše 90 percent, ktoré produkt odporúčajú na základe pozitívnej skúsenosti. Mnohí ho považujú za najlepší spaľovač tukov v pomere ceny a kvality. Chvália si ho i ženy, ktoré cvičia pravidelne a dlhodobo a potrebujú sa zbaviť tuku pre lepšie formovanie postavy. Niektoré užívateľky oceňujú i obsah prírodných extraktov a vitamínov, ktoré napomáhajú k zvyšovaniu ich imunity a lepšej vitalite.

Recenzie Beast Pink - Beast Burn sú pozitívne

Negatívne skúsenosti majú predovšetkým užívateľky, ktorým prekáža rýchlejší nástup tabliet. To však môže byť spôsobené práve nárazovým dávkovaním. Každý metabolizmus je iným. Zvracanie, nevoľnosť alebo hnačky sa u niektorých užívateliek časom môžu vytratiť.

Záverečné hodnotenie

Spaľovač tukov Beast Burn – Beast pink rozhodne spĺňa svoju úlohu v plnom rozsahu. Účinné látky ako L-karnitín, synferín alebo kofeín sú medicínsky overené zložky, ktoré prispievajú k redukcii hmotnosti. Zároveň je spaľovač určený špeciálne pre ženy a preto obsahuje i vitamíny, ktoré metabolizmu prospievajú.

Oceniť treba i prírodné zložky zo zeleného čaju, zázvoru, škoricovníka cejlonského alebo ovocia Acai. Tie napomáhajú znižovať cholesterol, regenerovať svalstvo a zlepšovať funkciu metabolizmu. K hodnoteniu teda možno len dodať, že pre ženy ide o ideálny spaľovač tukov s pridanou hodnotou.

Alternatívne produktyPublikované dňa: 09.08.2019
Hodnotenie článku:
(91.8%)

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

13/08/2019 09:22
ivka

Vyskusala som tento spalovac za fajn cenu - jeho ucinky som pocitila ako zvysene potenie pocas sportovania (inak sa velmi nepotim, takze nieco to fakt robilo). Pri uzivani plnej davky 2 tbl. som bohuzial pocitila aj neziaduci ucinok (nevolnost), takze som namiesto 2 tabliet mohla uzivat iba 1, ale aj tak zafungoval :)

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Aký spaľovač tukov je najsilnejší? Najlepšie spaľovače tukov – recenzieAký spaľovač tukov je najsilnejší? Najlepšie spaľovače tukov – recenzie

Spaľovače tukov dokážu efektívne podporiť metabolizmus a nakopnúť ho k rýchlejšiemu spaľovaniu. Aké spaľovače tukov sú na trhu dostupné, ktoré účinné látky obsahujú, ako tieto prípravky...

Najlepšie proteíny na chudnutie, pribratie, na rast svalov – srvátkový, sójový, konopný či hrachovýNajlepšie proteíny na chudnutie, pribratie, na rast svalov – srvátkový, sójový, konopný či hrachový

Prevedieme vás všetkými bežne dostupnými proteínmi, prezradíme vám všetko o ich benefitoch aj temných úskaliach, pozrieme sa na ich správne dávkovanie.

Joga pre deti i tehotné – benefity, účinky, vplyv na zdravieJoga pre deti i tehotné – benefity, účinky, vplyv na zdravie

Aké sú skutočné benefity jogy, pre koho je vhodná a aký druh jogy je vhodný pre vás? Poďme sa na to pozrieť.