Zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless Wellneo – recenzia

S každodennou úpravou obočia bojuje takmer každá dospelá žena. Nejde len o perfektný vytrhaný tvar, farbu obočia, ale aj o dĺžku chĺpkov. Niekde sú príliš dlhé, inde zase krátke. Ak sa vám aj jedno obočie dokonale podarí, na druhom to už nie a nie zopakovať. Úprava, ktorá počas vašich dobrých dní trvá len nejakých 5 – 10 minút, sa zrazu pretiahne na dobrú pol hodinu. V závere aj tak len zvesíte plecia, mávnete rukami a s menším egom kráčate do práce, kde je nevhodné upravovať si obočie.

Zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless recenzia

Ja mám na "nepodarené" obočie svoj vlastný trik, volá sa zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless Wellneo.

Zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless Wellneo si môžete pohodlne zakúpiť v ✅ oficiálnom e-shope Wellneo.sk. Využite časovo obmedzenú akciu a získajte ho so zľavou.

Stručný prehľad o zastrihávači chĺpkov a obočia Flawless

Flawless je praktický prístroj, ktorý vám v rekordne krátkom čase upraví obočie bezbolestne a dokonale. Aj svoj názov Flawless, čo sa z angličtiny prekladá ako bezchybný získal oprávnene. Prečo? Pretože výrobca Wellneo, od ktorého je tento diskrétny a vysoko elegantný zastrihávač, sa vyznačuje produktmi, ktoré majú mnohé výhody. Medzi výhody Flawless jednoznačne patrí zabudované LED svetlo. Ďalšou výhodou je bezkáblové napájanie. Nevyžaduje žiadnu elektrickú energiu, len jedinú baterku typu AAA. To vám umožňuje používať ho všade tam, kde si to vaše obočie bude vyžadovať. Hlavica prístroja je dermatologicky testovaná, obsahuje 18-karátové zlato, vďaka čomu je vhodný i pre alergikov.

Perfektné obočie

Prístroj je výnimočný práve preto, že len jediným pohybom môže byť vaše obočie upravené tak precízne ako nikdy predtým. Úprava obočia vám prostredníctvom neho nezaberie viac ako 20 sekúnd. Tajomstvo dokonale upraveného obočia je v miniatúrnom holiacom strojčeku na špičke prístroja. Chĺpky netrhá a nezanecháva nepríjemné červené bodky. Pri jeho používaní budete potrebovať len zrkadlo a pár sekúnd na úpravu. Naozaj nič iné, dokonca aj miesto zastrihávania dokáže skvele osvetliť. Integrované LED svetielko vám umožní docieliť ešte lepší tvar a úpravu obočia. Navyše ho môžete použiť aj na miestach, kde sa nachádza slabé svetlo.

Úprava obočia so zastrihávačom Flawless Wellneo je bezbolestná

Vždy so sebou

Prístroj vôbec nebudí dojem, že ide o nevkusný zastrihávač chĺpkov. Je navrhnutý tak, aby bol maximálne elegantný. Biela lesklá alebo medená farba so zlatými detailmi prispieva k jeho šarmu. Vyzerá ako drahé pero alebo kvalitný rúž či riasenka. Získa si vás už na prvý pohľad. Niektoré ženy si ho dokonca zaobstarajú len preto, že vyzerá luxusne. Je malý a tenký. Jeho kompaktnosť vám umožňuje vložiť ho do akejkoľvek kabelky, či malej plesovej alebo väčšej. Práve preto môže byť vždy s vami, dokonca aj v lietadle.

Bezpečný, bezbolestný a spoľahlivý

Nemusíte sa obávať, že odstránenie nežiaducich chĺpkov je bolestivé. Prístroj je navrhnutý tak, aby ho mohli používať mladé slečny, ale aj muži, ktorí sú extrémne citliví na vytrhávanie chĺpkov. Pri úprave nebudete cítiť absolútne nič, keďže netrhá, ale zastriháva. Špička strojčeka, ktorá odstraňuje chĺpky, je pokrytá 18-karátovým zlatom. Nie je to preto, aby pôsobil draho, ale preto, aby ho mohli používať všetci, aj tí s extrémne citlivou pokožkou. Táto hypoalergénna časť je vďaka citlivému zaobchádzaniu k pokožke, ocenená aj dermatológmi. Miesto, kde ho použijete, nezačervená a nehrozia ani nijaké vyrážky či nedokonalosti.

Zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless Wellneo je vhodný aj na citlivú pokožku

Upozornenie

So zastrihávačom chĺpkov a obočia Flawless od Wellneo môžete dosiahnuť naozaj perfektné výsledky. Najideálnejšie však je používať ho na čistej pokožke bez mejkapu, pleťových vôd a aj bez akýchkoľvek krémov. Je to preto, aby ste chĺpky na požadovanom mieste odstránili čo najlepšie, bez toho, aby došlo k šmýkaniu chĺpkov, čo vedie k nedostatočnému odstráneniu chĺpkov. Apropo, ak budete mať obočie nafarbené alebo nakrémované, nebudete dobre vidieť, kde si ešte vyžaduje úpravu.

Vaše a naše skúsenosti

Je pravda, že konkrétne na tento typ zastrihávača sme nenašli vaše príspevky. Napriek tomu môžem z môjho pozorovania povedať, že s prístrojom majú väčšie skúsenosti v zahraničí. Napríklad v Nemecku alebo v susednom Rakúsku sú takéto prístroje súčasťou každej dámskej kabelky. Dámy, ale aj páni ho používajú pri odstraňovaní chĺpkov okolo obočia a na odstránenie nežiaducich chĺpkov, ktoré sa nachádzajú na pleti či v nose. Porovnala som však ceny podobných prístrojov ako je tento. Prišla som nato, že zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless od Wellneo predstavuje tzv. zlatú strednú cestu. Moje vlastné skúsenosti s prístrojom som podrobne opísala nižšie.

Zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless od Wellneo

S čím som bola spokojná?

Tento prístroj je každodennou súčasťou môjho chaosu v kabelke. I napriek tomu ho dokážem okamžite nájsť, pretože jeho elegantný look medzi všetkými tými mojimi vecami vyniká. V mojej ženskej výbave nahradil ceruzku na obočie a pinzetu, ktorú, podotýkam, používam naozaj len raz za čas. Takže jedna vec nahradila hneď dve, ale chaos v mojej kabelke ostal. Som s ním spokojná, dokonca sa s ním pýšim aj v robote, pretože vyzerá úžasne a funguje. Behom pár sekúnd si s ním viem pekne upraviť línie obočia. Páči sa mi aj jeho praktický tvar. Umožňuje mi lepšie uchopenie a používanie prístroja. Ženy v robote sa ma pýtajú, čo používam na obočie, že ho mám tak vždy pekne upravené, a ak ho nechám na stole, hneď spozornejú, že čo je to za krásnu vec. Možno sa bude niekto smiať, ale používa ho aj priateľ, ktorý má extrémne dlhé chlpy na obočí. Je spokojný, pretože jeho hrôza v očiach, keď som mu obočie upravovala pinzetou, navždy zmizla.

S čím som nebola spokojná?

Keď sa tak zamyslím, asi ani s ničím. Ak však mám už naveľa niečo vytknúť, je to LED svetielko, ktoré pri úplnom priložení hrotu na kožu, nevrhá až také dobré svetlo. Na druhej strane mi toto svetielko niekoľkokrát pomohlo, napr. v noci pri hľadaní kľúčov v kabelke a pri trafení sa kľúča do kľúčovej dierky.

Najčastejšie otázky

Koľko stojí a kde sa dá kúpiť zastrihávač chĺpkov a obočia Flawless?

Tento prístroj od Wellneo si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke predajcu www.wellneo.sk za teraz akciovú sumu len 14,94 €. Bez akcie zaň zaplatíte 24,90 eura, čo tiež nie je najhoršie.Publikované dňa: 19.01.2020
Hodnotenie článku:
(92.2%)

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Čokoládový zábal na telo – postup, účinky na zdravie. Návod, ako si ho spraviť domaČokoládový zábal na telo – postup, účinky na zdravie. Návod, ako si ho spraviť doma

Čokoládový zábal je zaujímavým spôsobom, ako si dopriať relax a vyživiť svoju pokožku. Pripraviť si ho doma vôbec nie je náročné a milovníci čokolády si tak určite prídu na svoje.

Betakarotén tablety – užívanie, dávkovanie, účinky, recenzieBetakarotén tablety – užívanie, dávkovanie, účinky, recenzie

Chystáte sa na dovolenku k moru a dúfate, že vám krásny bronz vydrží čo najdlhšie? Chcete získať prirodzené a predovšetkým zdravé opálenie? Doprajte svojej pokožke tú správnu...

Atix súprava na kliešte – cena, skúsenosti, recenzieAtix súprava na kliešte – cena, skúsenosti, recenzie

Kliešť je cudzopasník a živí sa ľudskou a zvieracou krvou. Prenáša nebezpečné infekčné choroby, preto je nutné sa pred kliešťami chrániť a neriskovať. Aké choroby prenáša a ako sa dá...