Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok obsahuje kombináciu bakteriálnych kmeňov, vitamínov a minerálov. Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať u detí od 12 rokov a dospelých  v množstve 1 tableta 1x denne. Tableta sa má prehltnúť v celku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte na suchom chladnom mieste, v pôvodnom obale, dôkladne uzatvorené. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre deti do 3 rokov.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o BION 3 IMUNITY tbl 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka BION 3 IMUNITY tbl 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s BION 3 IMUNITY tbl 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Aleramis

Aleramis
21,00 €