GENERICA Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc tbl eff 1x20 ks
(77.4%)
GENERICA Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc tbl eff 1x20 ks
4,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Echinacea pôsobí upokojujúcim účinkom na hrdlo, hltan a hlasivky. Vitamín C a zinok: prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému (čo je dôležité hlavne v kritických ročných obdobiach) Vitamín C napomáha: k správnej tvorbe kolagénu k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov, chrupaviek a kostí Zinok: prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky.   Spôsob použitia Prípravok sa užíva v dávke 1 tableta denne vo forme šumivého nápoja. Nápoj sa pripraví rozpustením tablety v pohári pitnej vody. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom ;Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej ;Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale! Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GENERICA Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc tbl eff 1x20 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GENERICA Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc tbl eff 1x20 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GENERICA Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc tbl eff 1x20 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy