GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM tbl 1x30 ks
(82%)
GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM tbl 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok GS Vápnik, horčík, zinok Prémium obsahuje zosilnené množstvo minerálov obohatené o vitamíny D3, B6, K1 a biotín. Spôsob použitiaVýživový doplnok sa obvykle užívajú dospelí v dávke 1-2 tablety denne s jedlom, deti od 3 rokov 1 tableta ;Tablety sa užívajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín. Upozornenie: Výživový doplnok nie je určené pre deti do 3 rokov. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM tbl 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM tbl 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM tbl 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy