JAMIESON VITAMÍN D 1000 IU ČOKOLÁDA tbl na cmúľanie 1x100 ks
(77.2%)
JAMIESON VITAMÍN D 1000 IU ČOKOLÁDA tbl na cmúľanie 1x100 ks
9,69 €

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok so sladidlom, 100 tbl. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Dávkovanie: 1 tableta denne. O dávkovaní pre deti sa poraďte s lekárom. Každá tableta obsahuje: Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/ 1000 IU (500 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch) Ďalej obsahuje: dextróza (sladidlo), celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), prírodná čokoládová príchuť, rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý, sukralóza (sladidlo).  Uchovávajte pri teplote 15 °C - 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o JAMIESON VITAMÍN D 1000 IU ČOKOLÁDA tbl na cmúľanie 1x100 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka JAMIESON VITAMÍN D 1000 IU ČOKOLÁDA tbl na cmúľanie 1x100 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s JAMIESON VITAMÍN D 1000 IU ČOKOLÁDA tbl na cmúľanie 1x100 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy