Nástroje Zdraví Chlorella extra Bio 300g 1200 tabliet
(84.2%)
Nástroje Zdraví Chlorella extra Bio 300g 1200 tabliet

Zloženie, užívanie, účinky

Sladkovodná riasa Chlorella vulgaris s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov. Jedna tableta obsahuje 250mg Chlorella vulgaris. Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 3-5 tabliet 3x denne. Tablety sa užívajú v celku a zapijú dostatočným množstvom pitnej vody. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Nástroje Zdraví Chlorella extra Bio 300g 1200 tabliet myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 23,59€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Nástroje Zdraví Chlorella extra Bio 300g 1200 tabliet

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Nástroje Zdraví Chlorella extra Bio 300g 1200 tabliet spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy