Naturica CLA so zeleným čajom cps 1x30 ks
(81.6%)
Naturica CLA so zeleným čajom cps 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok s obsahom rastlinného výťažku obsahuje dve látky: CLA -Konjugovanú kyselinu linolovú a extrakt zeleného čaju. Kyselina linolová prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 2-3 x denne 1-2 kapsuly (max. 6 kapsúl denne). Kapsuly užívať počas jedla alebo po jedle, prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Upozornenie: Prípravok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať dlhšie ako 6 mesiacov. Nie je náhradou pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť ! Uskladňovať mimo dosahu malých detí. 

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Naturica CLA so zeleným čajom cps 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Naturica CLA so zeleným čajom cps 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Naturica CLA so zeleným čajom cps 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy